Eurovizija 2012 (renginys)

Romantiškasis turkas asmeninėje repeticijoje dainavimą apjungė su šokiu


Andres Putting (EBU) nuotr.

Pasibaigus pertraukai, po pirmojo „eurovizinių“ repeticijų ketverto,  „Crystal Hall“ sceną okupavo Can Bonomo, šiemet konkurse reprezentuosiantis Turkiją. Salė prisipildė turkiškų motyvų nestokojančios kūrinio „Love me back“ melodijos garsų bei šokio elementų. Atlikėjas ne tik dainavo, bet ir energingai šoko kartu su jam scenoje talkinančiu plastiškų vyrų penketuku. Vienas šokėjų kūriniui įsibėgėjus, atliko „breakdance“ elementų turintį choreografinį intarpą.

Ekranuose dominavo žydrojo vandenyno, besisukančių raudonų širdžių animacijos bei gausybė įvairiausių raudonos spalvos detalių. Šviesos taip pat atitiko dainos pavadinime užkoduotą tematiką: kaip pridera meilės kūriniams, scenos prožektoriai gausiai plieskė raudona, prie kurios pakaitomis puikiai derėjo mėlyna, balta ir gelsva spalvos.

 

9 Komentarai

  1. Mano favoritas! 😀
    Tikrai geriausias pasirodymas. Puikiai suderinta Zydu ir Turku muzika 🙂

  2. Čia man vienai jis toj scenoj truputį pasimetęs atrodo? 😀 Bet šiaip man jis labai patinka ;D

  3. Vel jis apsiputes. 😀 balsa turi ir visai nieko toki, bet kai mekena kai ozys toj dainuoj nu nezinau.. 😀 nyveza

  4. checheche> Dėl to ožio tai taip tau pritariu! 😀

    Ir šiaip… kažkokia visiška nesąmonė… Po to pirmo naninanyna kai yra aceit pragrojimas tai atrodo, kad žodžius pamiršta. O jo judesiai scenoj kaip kokio kleptomano ‘ką čia nuknisus’… turkas, ko norėt 😀

Komentuoti