Eurovizija 2012 (renginys)

Į Baku sceną Airijos broliai atsivežė fontaną

Elke Roels (EBU) nuotr.

Paskutiniai šiandien Baku „Crystal Hall“ sceną išbandė Airijos atstovai „Jedward“. Antrus metus tarptautiniame konkurse savo šalies garbę ginantys vaikinai šiemet žiūrovams dar kartą dovanoja energijos ir užsidegimo kupiną pasirodymą. Broliai tradiciškai vilki jau savo neatsiejamu atributu tapusius tviskančius kostiumus su dideliais antpečiais.

Kūriniui „Waterline“ atspindėti pasirinkta mėlyna spalva, kuri pirmos repeticijos metu vienvaldiškai karaliavo tiek aprangoje, tiek scenoje. Vandens tematiką taip pat pabrėžė scenos viduryje patalpintas fontanas.

Nors vaikinų daina, daugelio konkurso gerbėju nuomone, visa galva nusileidžia praeitų metų kūriniui „Lipstick“, turint omeny bendrą šiųmetinės „Eurovizijos“ kontekstą, „Jedward“ turi šansų kovoti dėl dar vienos vietos pirmajame dešimtuke.

Vaizdo įrašas: EscXtra.com

23 Komentarai

 1. Taigi finalas garantuotas , ir zymiai geriau uz ta slamsta “Lipstick“ 😉

 2. Nestumiam,jie nealialūs,asdfnejgnsmv.trūksta žodžių kokie jie pasakiški.♥
  Palaikom,su fantanu ar be,mes už JEDWARD.*___*

 3. Viskas SUPER, bet bet bet bet būtinai reikia keist arba vaizdą ekranuose arba tikėtis, kad čia ne konkursinės aprangos, nes labai nublanksta patys dvyniai… :((( o šiaip viskas NEREALIAI

 4. I don’t give a fuck tas fontanas bus toks ar anoks. Fanai gal i finala ir istemps bet ten gale garantuotai liks. 😀

 5. Tikiuosi ir Donato pasirodyme bus tokių 3D vaizdų 🙂 nes tas vanduo ekranuose tikrai įspūdingai atrodo! 😀
  O šiaip – tikrai geras pasirodymas, ir vokalas, lyginant su nacionaliniu finalu, daug geresnis. Nenustebčiau, jeigu patektų į TOP-10 🙂

 6. Justai: Tai tik viena iš jų aprangų. Jie bus su kitokiom per tikąjį pusfinalį. Bėje visą informaciją apie juos galit rast mūsų puslapį (paspauskit an mano vardo

 7. maniau man tik jedward’ai nepatinka.jetus kokiem ikyrus.jiems arklio raminamieji apsiramint nepadetu.jetus kokie strakalai!!!!!!!!!!!

 8. 😀 puiki ta ju energija, bet isnaudojama betiksliams dalykams 😀 NU PUSFINALYJE NE GALE, ZINOMA, BET FINALE… nemanau, kad desimtuke bus. Bet sekmes ir jiems. 😀 tikrai nieko pries juos neturiu, tiesiog nepatinka.

 9. vėl tas pats tik aprangos spalva kita 😀 nuvalkiotas pasirodymas 😀

 10. ka as zinau… zydri visi… staipos kaip mergytes … sirdutes rodo biskuti gejiska tiksliau ne biskuti o ziauriai 😀

 11. is visu ekranas su vandens vaizdu. ispudinga, nes kitur tik spalvos keiciasi ir viskas, o balsai ir daina siaipsau, kaip filme apie mokiniu sporto komandos palaikymo mergaites, tik truksta bumbulu ant ranku. prastas skonis kas balsuos:}

 12. Na aš už juos balsuosiu 😛 (atsiras ir balsuojančių už Rusiją, tai koks jų skonis? :D)
  Net ne pasirodyme esmė..jie turi kažkokios charizmos 🙂
  Nors jų paklausius, pradedu galvoti, kad ir aš dainuoju neblogai 😀 😀 😀

 13. Ale jie čia nori visus pakerėt?! Nejau Airija galvoja, kad kai kuriem fontanas, backgroundas ir ta širdelė suminkštins širdį???

 14. JEDWARD fantastiski <333
  balsuosiu butinaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  jie patys mieliausi ir tokieeeeee CRAZY, bet toum jie zavingiiiiiii <3333

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.