Eurovizija 2012 (renginys)

Pirmąją repeticijų dieną pradeda Juodkalnija

Andres Putting (EBU) nuotr.

Šiandien Baku prasidėjusios asmeninės dalyvių repeticijos neapsiėjo be nesklandumų. Dėl Azerbaidžano valdžios mieste surengtų dviračių lenktynių buvo užtvertas pagrindinis kelias į areną, tad Juodkalnijos delegacijai nepavyko laiku atvykti į „Crystal Hall“.

Visgi vėliau prasidėjusi Rambo Amadeus repeticija iš karto nustebino tuo, jog scenoje buvo pastatytas didelis medinis asilas su ratukais. Šį gyvūną galime išvysti kūrinio „Euro Neuro“ vaizdo klipe, tačiau „Eurovizijos“ taisyklės neleidžia jų atsivesti į sceną.

Juodkalnijos atstovas šiandien vilkėjo paprastus drabužius. Atlikėjas grojo elektrine gitara, su juo scenoje buvo su gitaristas, būgnininkas ir šokėjai, kurie dar atliko pritariančiųjų vokalistų rolę.

Ekranuose nuolatos mirguliavo įvairūs vaizdai ir skaičiai, jie greitai keitėsi. Rambo vokalas skambėjo neblogai, tačiau apskritai pasirodymas buvo gan nuobodus, kadangi muzikantai visą laiką stovėjo vietoje, o šokėjai judėti nustojo antrojoje dainos pusėje.

11 Komentarai

  1. o sokejai tai atrodo, kad pirma kart susitike cia… jei jau nebeturi kaip sokt, tai tegul nors uz asilo nueina ir pastovi, nes tas stovenijimas ir rankom skesciojimas nekazka…

  2. Tas asilas… 😀 Ir marškinėliai visai nieko… 😀

    Ar čia tik video, ar Baku garsas prastas? 😕

  3. Cia pokstas ar kaip? 3 minuciu murmejimas su kartais isiliejanciu euro neuro garsu…

Komentuoti