Eurodiena.lt

Redaktorių spėjimai 2012 metų „Eurovizijai“

Kaip ir kiekvienais metais, artėjant „Eurovizijos“ konkursui, kviečiame žvilgtelėti į „Eurodienos“ redaktorių 2012 metų „Eurovizijos“ pusfinalių baigties prognozę.

Kiekvienas iš redaktorių, atsiribodamas nuo savo asmeninių favoritų, vertindamas įvarius, įtaką rezultatams galinčius turėti veiksnius, abiejuose pusfinaliuose išrinko po 10 šalių, kurios, jo manymu, pateks į konkurso finalą, 5 šalis, kurios nepateks ir 3, kurių tikimybė pasirodyti finale yra menkiausia.

Ar „Eurovizijos“ pusfinaliai pažers tiek staigmenų, kaip pernai, ir kiek tikslūs bus „Eurodienos“ komandos spėjimai, sužinosime jau už trijų savaičių.

Pirmas pusfinalis:

Šalis
Miroslavas Tautvydas Virginija
Romualdas
Monika
1. Juodkalnija
2. Islandija
3. Graikija
4. Latvija
5. Albanija
6. Rumunija
7. Šveicarija
8. Belgija
9. Suomija
10. Izraelis
11. San Marinas
12. Kipras
13. Danija
14. Rusija
15. Vengrija
16. Austrija
17. Moldova
18. Airija

Antras pusfinalis:

Šalis
Miroslavas Tautvydas Virginija
Romualdas
Monika
1. Serbija
2. Makedonija
3. Nyderlandai
4. Malta
5. Baltarusija
6. Portugalija
7. Ukraina
8. Bulgarija
9. Slovėnija
10. Kroatija
11. Švedija
12. Gruzija
13. Turkija
14. Estija
15. Slovakija
16. Norvegija
17. Bosnija ir Hercegovina
18. Lietuva

29 Komentarai

 1. Nebuciau tokia uztikrinta su Albanija. TA MERGA REKIA. Ir uz sirdies tai negriebia.
  Rumunija irgi. NEDUOK DIE, ta nesamone pateks.Rusija prie tu paciu.
  Laukiu siurprizu. Kad pvz kokia Gruzija ar San Marinas pateks ir kokie Jedward liks uz borto. Ot smagu butu. 😀

 2. aciu dievui kad ne jus 5 renkant kas pateks , nes tikrai butu tragedija 🙂 , sveicarus kaip nuvertinat, jau nebekalbu apie austrus kuriu sou tikrai geras.

 3. Na kad Airija šiemet pateks tai abejoju, tas pats su Rusija 😛 Na o Šveicarus, Baltarusius ir Austrus tai labai nuvertinate. O Moniką tai pat siūlyčiau mesti lauk nes matosi, kad žmogus norėjo pasirodyti visažinis, o pasirodė kaip kvailys 😛

 4. Monika yra tiesiog normalus žmogus, todėl nepykit ant jos dėl jos nuomonės. 😉

  O šiaip tai ir aš laukiu staigmenų 😀 Gal visgi kokia Norvegija nepatektų 😀 Ot būtų smagu 😀

 5. Nu jau ,kad Sveicarai nepateks, tai netikiu… Kur bepasiklausai, praktiskai vieningai stumia juos i desimtuka finalo. Aisku, staigmenu buna 🙂 Kuo nelabai noreciau tiketi. Bent jau ne Sveicaru atveju. Labai gaila,kad Rusija ir Rumunija pateks… Tikrai dainos nevertos finalo. Bet kaip sakoma, kokia paklausa, tokia pasiula. Rusai gali ir 3 minutes tyledami stovet,vis tiek kas nors 12 balu duos.

 6. Del sveicaru taipogi. Vieni mano favoritu. Nors jei pamenat 2009 sveicarai taip pat siunte panasia daina ir nusidainavo gyvai ir deja nepateko. Tikiuosi sitiems pasiseks geriau. 😀
  Ei nu nestumkit ant zmogaus del jo nuomones. Juk redaktorius vis vien turi savo subjektyvia nuomone. BET KAD LIETUVA NEPATEKS NU TAI ATSIPRASAU PRASOM ATSIIMTI SAVO ZODZIUS 😀

 7. O as noriu kad nepatektu Graikija. Busiu atviras: kokio velnio jie dalyvauja. Geriau susikoncentruotu apie taupyma. Vien daina turbut prasciausia per pastaruosius 10 metu. Net nenoriu pagalvoti kas detusi jei jie laimetu.

 8. Tikrai noriu , kad Makedonija patektus .
  Ji tikrai turi balsa ir daina gera ..

 9. Svaigalai,o Monika nusisvaigus labiausiai,dėl Airijos ir Lietuvos visiškai nesutinku.

 10. Monika tau demesio trukumas ar kas? Kipras Lietuva Airija Estija- nepateks. Tau gal sapnuose kas nors sake tokius dalykus ? Jeigu bent 3 atspesi as tau atiduosiu viska iki paskutinio cento.

 11. Panašu, kad balsavo pagal asmeninius patikimus-nepatikimus, o ne realiai abndė įvertint kas pateks, o kas ne.

 12. palaikom siandien lietuva kad gerai pasirodytu ir 21 val per ltv siunicma sms parama

 13. kad lietuva nepateks tai faktas. kas rinko tegul ir aukoja. vis tiek tas slamstas gale bus :}:}:}

 14. malonu, kad spėjimai sukėlė tokią pykčio audrą“ tarp jūsų, bet pasakysiu tik vieną: tiek jūs, tiek aš turim savo nuomones, tad kad ir kaip stengiantis objektyviai vertinti, vistiek kiekvienas turi kitokį suvokimą ir tas objektyvumas bus kitoks.
  Aš nesu patriotė, tad lietuvio vien už tai,kad jis mūsiškis, nekelsiu į aukštumas, Donny man kaip atlikėjas patinka, žinoma, bet kokiu atveju malonu būtų išvysti jį finale, bet pusfinalyje yra vertesnių dainų žengti tolyn. Tai tiek.

 15. Kaip jau sakiau atiduosiu viska iki paskutinio cento tau Monika jei Airija, Lietuva, Estija ir Kipras nepateks. Taip mes turim savo nuomone kiekvienas bet tavo nuomone yra apgailetina 🙂

 16. Bus įdomu pažiūrėti, kiek procentų redaktoriai buvo teisūs 😉
  „Tikrai nepateks“….. ne per stipriai ir greit nurašomos kai kurios dainos? 🙂

 17. Kaip jūs visi rimtai į viską žiūrit, juk čia tik jų spėjimai, nuomonė, ne kažkoki rimti balsavimai 🙂 visiškai sutinku su Monika. Vien dėl to, kad Donatas lietuvis, nereiškia, jog jis yra geriausias. Mano nuomone, gal į finalą jam patekti šansų ir yra, bet jei kažkam kitam atrodo kitaip, dar nereiškia, kad tas žmogus yra kvailys ir nieko nesupranta. Daug didesni kvailiai yra tie, kurie taip rašinėja. Daugiau tolerancijos, lietuviai

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.