Eurovizija 2012 (dalyviai)

Gegužės 1 dieną – D. Montvydo palaikymo koncertas

Gegužės 1 dieną, 21.00 val. Lietuvos televizijos eteryje – specialus koncertas „Būkime kartu“, kuriame šalies atstovą „Eurovizijoje“ Donatą Montvydą palaikys visas būrys Lietuvos scenos žvaigždžių. 2 valandas truksiančio gyvo garso renginio metu bus renkamos lėšos D. Montvydo pasirengimui ir Lietuvos atstovavimui Europos dainų konkurse.

Koncerte savo dainomis Donatą palaikys Linas Adomaitis, Sasha Song, Monika Linkytė, Rosita Čivilytė, Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė, Kastytis Kerbedis, Justas Lapatinskas, Aistė Petkevičiūtė, Dainiaus Pulausko vadovaujama LRT grupė bei gospelo choras „Sounds in G“.

Renginio metu skambinant ekrane nurodytais numeriais ir siunčiant trumpąsias žinutes bus galima 5 arba 10 litų prisidėti prie Donato pasirengimo „Eurovizijai“.

„Man, 24-erių metų atlikėjui, pasirodyti 2-ų valandų gyvo garso koncerte tiesioginiame eteryje – didžiulis pasiekimas“, – džiaugiasi D. Montvydas, už poros savaičių išvykstantis į Azerbaidžano sostinę Baku, kur jau gegužės 24 dieną pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje.

13 Komentarai

 1. Labai gerai, kad Donato komanda pati kažką organizuoja ir taip stengiasi gauti paramą. O ne laukia kol kas nors jiems ją atneš ant lėkštutės ir dar sugalvos kaip ją panaudot. Reiškia jie tiki savo daina, žiūri į konkursą rimtai ir žino ką daro. Šauni iniciatyva. Sėkmės.

 2. Labai įdomu kiek surinks…. Pasimatys, ar Lietuvoj kam nors tai rūpi ar ne ;DDD
  Šiaip būtų geriau, kad rodytų per TV3 arba LNK, manau daugiau žmonių pamatytų. O šiaip Doncė šaunuolis, tikiuosi neblogų rezultatų Eurovizijoj. 🙂

 3. Sasha 2009 surinko 70 000, bet daugiau nei pusę turėjo atiduot operatoriams.. niekšai. Tikėkimės Tyla pasimokė iš savo klaidų 🙂

 4. Siaip tai geriausiai rodyt per TV3 nes per ji daugiau zmoniu matys paramini koncerta o per LNK ;p

 5. Nu LNK arba TV3 galėjo nuspręst, kad turi kažką įdomesnio parodyt 😀
  Bet manau, kad niekas į šiuos kanalus nesikreipė, tiesiog LTV – nacionalinė TV ir vsio, reikia rodyt per ją. 😀

 6. Tikiuosi zmones nebus subines ir paaukos. Galetumet ir jus paaukot, komentatoriai. As nuo saves pitaka paaukosiu 😀

 7. Paaukočiau, jeigu butų galima aukoti 2 litus, o 5 litai man per didelė prabanga, kad galėčiau aukoti 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.