Eurodiena.lt

Atspėk Donato Montvydo rezultatą!

Metai iš metų jau penktą kartą kviečiame „Eurodienos“ skaitytojus pabandyti išpranašauti, kaip „Eurovizijoje“ seksis Lietuvos atstovui. Žaidėjui, kurio spėjimas bus arčiausiai tikrovės, padovanosime dekoratyvinį šaliką, papuoštą Lietuvos atributika, iš oficialios „Eurovizijos“ parduotuvės.

Iš dalyvių, teisingai atspėjusių vietą, bus išrinktas vienas, kuris taip pat tiksliausiai atspėjo surinktų taškų skaičių. Jeigu Jūsų prognozė — vieta finale, spėkite finalo taškus ir atvirkščiai. Maksimalus įmanomas taškų kiekis pusfinalyje — 240, finale — 492.

Vienas žmogus gali spėti vieną kartą. Svarbu, kad įrašytumėte teisingą vardą ir miestą, nes pergalės atveju, siunčiant prizą, šie duomenys nebus keičiami. Spėjimai priimami iki gegužės 20 dienos. Su nugalėtoju susisieksime el. paštu.

 

SPĖJIMŲ PRIĖMIMAS BAIGĖSI. AČIŪ!

Spėlionės prizas:
eurovision-salikas

23 Komentarai

  1. eikit jus kakot, jau du zmones kas spejo 17vieta finale spejo tiek pat kiek as! net tasku tiek pat!
    krc is karto sakau, kad nesidalinsiu su jum prizu ;DD

  2. Miroslavai, turiu pasiūlymą. Manau niekas nesupyktų, jei pasibaigus spėjimo laikui (bet dar neįvykus Eurovizijai) būtų paskelbta, kaip liaudis spėjo. Tada kiekvienas matytų savo šansus. Čia tik žaidimas, bet manau ne vienas norėtų stebėti: kiek atkrito spėjusiųjų po pusfinalio ir t.t.

  3. Ko jūs jau taip mažai? Superinė daina! Vien jau gruziniška versija yra išleista, dar ir Pancūzai nori, kad prancūziškai jis ją perdainuotų, tai iš prancūzų ir gruzinų tai tikrai gausim balų ir šiaip, Montvydas top 10 tikrai bus!!! 6 vieta finale 192 taškai. ;P

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.