Eurovizija 2012 (dalyviai)

Airijos, Estijos, Slovakijos ir Albanijos atstovų dainos taip pat turi vaizdo klipus

Antrus metus iš eilės Airijos garbę ginantys broliai dvyniai iš Airijos Jedward taip pat pristatė oficialų dainos „Waterline“ vaizdo klipą, kuris yra sudarytas iš atskirų epizodų nufilmuotų repeticijų ir nacionalinės atrankos metu bei užkulisiuose. Turbūt kaip ir prieš metus, entuziastingieji airiai neapsiribos vienu vaizdo klipu ir savo gerbėjams pristatys juos net kelis.


Albanijos atstovė Rona Nishliu ne tik pristato vaizdo klipą, bet kartu ir sutrumpintą dainos „Suus“ versiją, kuri atitinka konkurso keliamas taisykles (pagal nuostatas daina negali būti ilgesnė negu trys minutės). Viso klipo metu Rona yra vaizduojama lyg gyva statula tuščiame kambaryje. Kaip Albanijai pavyko perteikti savo neįprasto „Eurovizijai“ stiliaus dainą, galite įvertinti pažiūrėję vaizdo klipą:


Slovakijos garbę „Eurovizijoje“ gins uždaroje atrankoje išrinktas Max Jason Mai su roko kūriniu „Don’t close your eyes“. Max pasirodys pirmojo pusfinalio metu gegužės 22 dieną, o kaip jis pateikia savo dainą Europos klausytojams, galite pamatyti kūrinio vaizdo klipe:


Estijos atstovas Ott Lepland antrajame „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje atliks lyrinę dainą „Kuula“. Priešingai negu latviai, estai kurdami vaizdo klipą apsiribojo tik viena filmavimo vieta — scena.

10 Komentarai

  1. Albanija apskritai nuostabi, stiprus balsas, išskirtinė daina, unikalus įvaizdis. Ši šalis manęs niekuomet nenuvilia;D

  2. Airijos klipas…nieko įpatingo…
    Albanijos, paslaptingas vaizdas, bet žavi (o daina nekabinanti)
    Slovakijos kaip keista daina, taip ir klipas keistas (bet man patiko)
    Estijos klipas, kaip tik lyrinei dainai

  3. Albanijos daina man asmeniskai paskutinej vietoj liks manau nes tik spiuegia o ne dainuoja

Komentuoti