Eurovizija 2012 (dalyviai)

San Marino atstovė „Eurovizijoje“ dainuos apie „Facebook“

Šeštadienio vakarą, specialioje televizijos laidoje savo kūrinį pristatė San Marino transliuotojo uždarai išrinkta atstovė „Eurovizijai“ Valentina Monetta. Pirmajame pusfinalyje 28-erių metų atlikėja anglų kalba dainuos kūrinį pavadinimu „Facebook uh, oh, oh (A satirical song)“.

Įdomu tai, jog muziką dainai sukomponavo vokiečių autorius Ralph Siegel, kuriam tai bus jau 20-oji „Eurovizijoje“ skambėsianti daina. Žymusis kūrėjas parašė muziką tokiems kūriniams, kaip hitu tapusiam „Dschinghis Khan“ ar pergalę Vokietijai išplėšusiam „Ein bißchen Frieden“, tačiau pastarosios dvi „eurovizinės“ Ralph’o dainos (Šveicarija 2006, Juodkalnija 2009)  sėkmės nesulaukė.

Pirmiesiems dviem San Marino atstovams — grupei „Miodio“ bei atlikėjai Senit, patekti į konkurso finalą nepavyko. Ar trečias kartas nemeluos ir Valentina Monetta pralauš ledus, sužinosime gegužės 22 dieną.

Kūrinio vaizdo klipas:

12 Komentarai

  1. Visur jau tas Facebook’as … O daina tai blogesne nei Gruzijos ar Juodkalnijos 😀

  2. pirmai pagalvojau, kad cia tik bajeris………….. siaubas

  3. Miodio ir Senit dainos buvo neblogos. O kas cia per :DDDD

  4. Man atrodo,kad tai turetume priimti kaip bajeri 😀 Be to siais metai tikrai yra labai daug juokingu dainu, matosi kad Eurovizija tampa nebe dainu konkursas 😀

  5. Kaip parodija tai gan nebloga, bet visiškai iškrenta iš ESC konteksto…Beje, Juodkalnijos daina tikrai neprasta;p

  6. Keista daina, o pati atlikėja ne pati geriausia… Kažin, ar pateks į finalą. Nebent prabalsuos kokie vaikai arba 9gageriai 😀

  7. galima klausytis tik šios dainos daliu panašiu i šia (0.21s-30s laikotarpyje) :DD
    Miodio geriausia buvo iš San Marino bent jau man kolkas 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.