Eurovizija 2012 (dalyviai)

Pristatyta Serbijos daina

Kovo 10-osios vakarą savo dainą artėjančiam „Eurovizijos“ konkursui pristatė ir Serbijos atstovas Željko Joksimovič. Dainininkas publikai pateikė du skirtingus dainos variantus: vienas jų, „Nije Ljubav Stvar“, atliktas serbų kalba, kitas – „Synonym“  skambėjo angliškai.  Visgi buvo nuspręsta, kad atlikėjas savo šalį reprezentuos būtent su pirmąja, serbiška „Nije Ljubav Stvar“ kūrinio versija.

Renginio „Evropska pesma“ metu Željko Joksimovič žiūrovus nudžiugino ne tik  „eurovizine“ daina, bet ir ankstesnėmis populiariomis savo dainomis. Išrinktojo atstovo kūrinio pristatymo vakare dalyvavo keletas kviestinių svečių, tokių kaip: Jelena Tomaševič (Serbijos atstovė „Eurovizijoje“ 2008 metais), Hari Mata Hari (Bosnija ir Hercogovina 2006) ir kt. Atlikėjams talkino keturiasdešimt muzikantų subūręs RTS simfoninis orkestras.

Daugiau informacijos apie Serbijos atstovą rasite ankstesniame „Eurodienos“ straipsnyje.

Željko Joksimovič –  „Nije Ljubav Stvar“ :

 

17 Komentarai

 1. galejot paminet kad 2004 metais esc uzeme 2 vieta po ruslanos ir eurovizija vede 2008m:) pasenes koks dabar!

 2. labai laukiau serbijos dainos.nu kaip grazu ojej…klausau ir megaujuos,net nesijaucia tu triju minuciu.

 3. Finale dainavo ir anglišką versiją, kur labai netiko šiai dainai. Tikiuosi Baku nesugalvos dainuot angliškai.. Puiki daina iš Sergbijos !

 4. labai grazi daina. matyt antras bus ir siais metais, nes galvoju loreen bus 1. va cia tikrai geros dainos :} beje abi musu pusfinalyje ir kai palygini viskas aisku ko musu daina verta :}:}:}

 5. va cia tai daina . nenuvyle zelko ir wel ;p , zymiai geriau uz ta loreen 😀

 6. Raminkis efka, nesigruzink cia, kad tavo danny prakiso totaliai nugaletojai loreen ;]]]]]]]]]]]]]

 7. Nusivyliau, net labai nusivyliau…Nėr ko lygint su “Oro“ arba „Lejla“. Tiesa, kažkox Coldplay motyvas nuolat skamba, o tai erzina. Manau, jei tai nebūtų Željko Joksimovič, niekas šios dainos taip nepompastintų.

 8. Ciia tas kur Lejla dainavo? O DIEVE.
  Negaliu pakest tos dainos 😀

 9. Željko nerealus – myliu! dainuoja fantastiškai! ..bet ši daina.. hm.. nesakau, kad baisiai bloga, bet iš Željko tikėjausi kažko „wauuuuw..“, o to čia nebuvo.. gaila.

 10. Serbija…Ir viskas tuo pasakyta: super daina, super atlikėjas. Jausmingai ir nuoširdžiai kaip visada.

Komentuoti