Eurovizija 2012 (dalyviai)

Bulgarijos atstovė „Eurovizijoje“ — Sofi Marinova

Įtempto finalo Bulgarijoje metu televizijos žiūrovai ir speciali komisija nusprendė, kad šalies garbę Azerbaidžane gins Sofi Marinova. Nugalėjusi vienuolika kitų finalo dalyvių atlikėja „Eurovizijos“ antrojo pusfinalio metu atliks dainą „Love unlimited“.

36-erių metų Sofi sulaukė didžiausio palaikymo iš televizijos žiūrovų, o štai komisija dainininkę įvertino tik 8 taškais. Antroje vietoje likusi grupė „New 5“ surinko tokią pat taškų sumą kaip ir nugalėtoja, bet Sofi laimėjo televizijos žiūrovų balsavime (sulaukė dvigubai didesnės sumos balsų negu antroje vietoje likusi grupė, tai lėmė, kad būtent ją, o ne „New 5“ išvysime Baku.

Nacionalinio finalo metu savo dainas Bulgarijos publikai pristatė Danijos atstovė Soluna Samay, Ivi Adomou iš Kipro, Prancūzikos atstovė Angunn, šį savaitgalį pasirodysianti Lietuvos nacionaliniame finale, ir Curt Kalleja iš Maltos.

Nuo pat savo debiuto „Eurovizijos“ dainų konkurse Bulgarija yra tik vieną kartą patekusi į finalą — 2007 metais tai padarė Elitsa Todorova ir Stojan Jankulov su kūriniu „Water“, kurie užėmė penktą vietą. Ar šiais metais Bulgarijai pavyks įveikti pusfinalio varžovus, sužinosime tik gegužės mėnesį, o įvertinti išrinktą dainą galite jau dabar:

12 Komentarai

  1. Visur tik plagijatus matot :)) Pati daina šiaip nekokia… 🙂

  2. Turbut plagiatas , bet pora kartu paklausius tikrai patiko , jei leis daltvauti tikrai gera vieta gali uzimti)

  3. joks ne plagiatas 🙂 panasus motyvai, bet niego gero velgi

  4. ta jūsų Inna iš tų pačių kraštų yra, tokia muzika ant bangos tai nėr ko stebėtis,kad skambesys panašus. Man labiau ši, negu Inna patinka. Anos balsas labai erzinantis. 🙂

Komentuoti