Eurovizija 2012 (atrankos)

Estija pasiruošusi finalui

Pasibaigus antrajam pusfinaliui, paaiškėjo paskutinieji 5 finalistai Estijoje, kurie kito šeštadienio vakarą nacionalinio finalo metu susigrums su pirmojo pusfinalio nugalėtojais. Šį vakarą komisija ir televizijos žiūrovai laiminguosius bilietus įteikė:

  • Traffic — „NASA“;
  • Teele Viira — „City nights“;
  • Lenna — „Mina jään“;
  • Birgit Õigemeel — „You’re not alone“;
  • Tenfold Rabbit — „Oblivion“.

Antrajame pusfinalyje, priešingai negu vykusiame prieš savaitę, jėgas bandė net keletas atlikėjų, jau susipažinusių su „Eurovizijos“ subtilybėmis. Į finalą patekusi Lenna daug kam yra geriau pažįstama kaip viena iš grupės „Vanilla Ninja“ vokalisčių. Kartu su grupe Lenna atstovavo Šveicarijai 2005 metais Ukrainoje vykusiame konkurse. Deja, antrą kartą sužavėti Estijos nepavyko grupėms Malcolm Lincoln ir „Soul Militia“. Malcolm Lincoln — tai 2010 metų Estijos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse. Grupė „Soul Militia“ anksčiau vadinosi „2XL“ ir bendradarbiavo su 2001 metais tarptautiniame konkurse nugalėjusiais Tanel Padar ir Dave Benton.

Lenna — „Mina jään“:

Traffic — „NASA“:

Teele Viira — „City nights“:

Birgit Õigemeel — „You’re not alone“:

7 Komentarai

  1. Kaip suprast deleguos Eesti Laul į Baku ? 😀 Taip jų atranka vadinasi..

  2. Nužudė pirmas komentaras mane!! xDDDDDDDD Estus tai galima pagirt, profesionaliai daro atranka 🙂 Šiais metais estų ir lietuvių atrankos techniniu lygiu tikrai pažengė, ko negalėčiau pasakyt apie latvių, deja… 🙂

  3. Man Lenna labiau patiko kai buvo Vanilla Ninja grupėje, dabar ji kažkuo atgraso. Nežinau ar pasikeitęs muzikos stilius ar kad ji nebėra grupėje. na o jos daina tai nelabai patiko, tokia melancholiška ir nuobodi.

Komentuoti