Eurovizija 2012 (atrankos)

Ketvirtojo Švedijos pusfinalio rezultatai

Švedijoje Malmės mieste šį vakarą vyko ketvirtasis, ir jau paskutinis, nacionalinės „Melodifestivalen“ atrankos pusfinalis. Scenoje pasirodė 8 dalyviai, tačiau tik du, surinkę daugiausiai žiūrovų balsų, pateko į kovo 10 dieną vyksiantį finalą. Tuo tarpu trečią ir ketvirtą vietas užėmusius atlikėjus išvysime kitą savaitgalį vyksiančiame „antrojo šanso“ ture.

Finalistai:

 • Lisa Miskovsky — „Why start a fire“;
 • Danny — „Amazing“.

„Antrojo šanso“ ture pasirodys:

 • Lotta Engberg & Christer Sjögren — „Don’t let me down“;
 • Dynazty — „Land of broken dreams“.

Visiškai netikėtai iš kovos pasitraukė 1999 metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Charlotte Perelli. Su ja pasirodymą taip pat baigė Axel Algmark, Hanna Lindblad bei grupė „OPA“.

Ketvirtadienį specialios laidos metu aštuoni dalyviai, dalyvausiantys „antrojo šanso“ ture, bus suskirstyti į keturias poras, kuriose  kovos vienas prieš kitą. Tokiu būdu šeštadienį po pirmojo rato liks 4 dalyviai, kurie dar kartą susigrums tarpusavyje. Tuomet paaiškės du atlikėjai, keliausiantys į finalą.

Lisa Miskovsky — „Why start a fire“:

Danny — „Amazing“:

16 Komentarai

 1. Kas gali pasakyti, nuo kokios dainos nukopijuoti Danny daina? Man toks jausmas kaip ant kazkokios zinomos dainos muzikos zodziai kiti uzdeti…

 2. Gal kie primena ‘Swedish house mafia’ kurini, bet nedaug. Gal kas is SHM nariu net kure ta ritma, nzn.

 3. Daina nekokia Danny … In the Club tais metais buvo zymiai geresne , net Lisa daina visai patiko 🙂 , taigi Loreen vaziuos i Baku ;D

 4. Man tai primena Coldplay every teadrop is waterfall 😀 NEzinau , kaip kitiems 🙂 Bet daznai tokios dainos turi pasisekima 😀 Prisiminkime Molitva, In A Moment Like This ir kt. :)))

 5. marooon 5 – she will be loved 1:17
  danny – amazing 0:00

  tas pats… KOPIJA

 6. Danny daina nieko gero. Visas gėris – nukopijuota muzika (Swedish House Mafia) ir nužiūrėtas šou (Fighting Gravity ar pan.).

 7. Nuu jo , grazios abi dainos, manau eurovizijos nugaletojas, nes daina isimenama, ir uzvedanti, greit neiseina is galvos . Amazing, ooo 😀

Komentuoti