Eurovizija 2012 (dalyviai)

Airija į „Euroviziją“ antrą kartą iš eilės siunčia Jedward

Šį vakarą laidos „The late late show“ metu paaiškėjo, jog antrus metus iš eilės Airijai atstovaus brolių dvynių duetas Jedward. Į Baku vaikinai keliaus su kūriniu „Waterline“, kuriam tiek komisija, tiek televizijos žiūrovai išreiškė daugiausiai simpatijų — bendroje įskaitoje daina buvo įvertinta 114 taškų. Antroje vietoje likęs Andrew Mann nuo nugalėtojų atsiliko 20 taškų.

Jedward Airijoje ir Didžiojoje Britanijoje išgarsėjo po gan sėkmingo dalyvavimo realybės šou „X-factor“ 2009 metais. „Eurovizijos“ žiūrovams Edward ir John Grimes tikrai nereikia pristatinėti. Daugelis turbūt dar dabar atsimena entuziastingą ir linksmą pasirodymą „Esprit“ arenoje Diuseldorfe, bei, žinoma, — išskirtines dueto šukuosenas, kurios yra neatskiriama dainininkų įvaizdžio dalis.  Dalyvavimas „Eurovizijos“ dainų konkurse 2011-taisiais buvo lyg persilaužimas — nuotaikingas kūrinio „Lipstick“ interpretavimas dvyniams ne tik užtikrino 8-tąją vietą finale, bet ir pripažinimą bei sėkmę visoje Europoje.

Nacionalinėje atrankoje duetą prižiūrėjo ir patarinėjo Linda Martin, kuri Airijos garbę „Eurovizijoje“ gynė du kartus: 1984 metais Linda liko antroje vietoje, o į konkursą sugrįžusi 1992-aisiais iškovojo pergalę. Beje, Jedward yra vieninteliai, kurie du metus iš eilės atstovaus savo šaliai tarptautiniame dainų konkurse per — visą Airijos dalyvavimo istoriją to dar niekada nėra buvę.

Ar pavyks Jedward sužavėti Europą šiek tiek lėtesne daina negu prieš metus ir išplėšti aštuntąją pergalę Airijai? Tai sužinosime tik gegužės mėnesį, bet jaunųjų atlikėjų dainą ir galimybes galite įvertinti jau dabar:

23 Komentarai

 1. Tikrai nepavyks. Šiemet jau beveik aišku, kad laimės Italija.

 2. jedward visada faini 🙂
  bet praeitu metu daina buvo daug geresne 😉

 3. Taip ir zinojau 🙂 Nors norejau kad airiai issiustu Donna McCaul bet bus gerai 😀

 4. Šaunuoliai, žiauriai džiaugiuos, nes jie patys normaliausi iš Eurovizijos. Daina gera, jie energingi ir jų vokalas labai patobulėjęs. I’M PROUD JEDHEAD =:) Jų pasirodymas bus JEPIC.

 5. Praeitais metais man irgi labiau patiko daina. bet seip dziaugiuosi Airijos pasirinkimu. :))

 6. Nors esu Jedward gerbėja,tačiau nepatiko jų daina. Judesius naudoja tuos pačius, kaip ir pernai dainuodami „Lipstick“. Pernai buvo kažkas išskirtinio, tačiau manau,kad šiemet bus kaip su Lena, kurią per metus žmonės pamiršo.

 7. Kad visa daina dainuoja pritarentieji vokalistai. Ju balsai ziauriai silpni

 8. Jų vokalai nėra silpni tiesiog jie daug juda todėl taip atrodo. Manau, kad kitais metais eurovizija bus Airijoi. Po 2011 metų eurovizijos jie išpopularėjo visoj europoj ir turi virš 100 000 fanų visoj europoj, nekalbant apie tuos kuriem jie tik patinka. Daina tikrai įsimintina. Jie tikrai turi šansų nugalėt. 🙂

 9. Nesipainiokit, pernykštis jų pasirodymas net nelabai buvo daina, labiau skanduotė, rečitalė ar pan. Na, o šiemet galime išgirsti jų DAINĄ bei vokalą, koks jau jis bebūtų.
  Žiūrėsim, kaip ten viskas bus, daina nebloga, bet nežudanti, aišku bus įspūdingas šau. Na, žodžiu, kol kas man jie per vidurį;D
  P.S. Vėl pasibaisėjau tais, kurie, neišgirdę visų ESC dainų, kategoriškai skelbia kitų metų Eurovizijos šeimininką;/

 10. Iki pernykščio ‘gabalo’ toli gražu. Ir šiaip kažkaip jų energija ne tokioms dainoms 🙂

 11. nepatinka tai, kad jie dainuodami stiksi :DD kaip kokios voveres padauginusios kavos :DD O siaip daina nuobodi

 12. Daina tikrai ne jiems, jie matosi turi tos energijos daugiau, nei šita daina skleidžia, dėl to taip keistai ir atrodo tas jų strikinėjimas, nes daina realiai ramesnė yra.

 13. Man patiko, tikiuosi Jedward vėl sukurs nuostabų šou.

 14. Visiškai nepatinka šių metų pasirodymas. Kažkaip net norisi abejoti ar jie pateks į finalą su šia daina. .

 15. Vėl tuos svogūngalvius siunčia…. Žiauru. Man jie anakart žiauriai nepatiko, o jų ta apranga tai dar šlukštesnė nei buvo… Tie sajano sparnai. Nu žodžiu…………….

Komentuoti