Eurovizija 2012 (atrankos)

Ką išvysime paskutiniajame Lietuvos nacionalinės atrankos pusfinalyje

Jau šįvakar filmuojamame ir šeštadienį 21.00 val. per Lietuvos televiziją transliuojamame ketvirtajame ir jau paskutiniame atrankos į „Euroviziją“ pusfinalyje pasirodys 9 dalyviai:

 1. „Merlin“ — „Wheel of time“;
 2. LadyBell — „Mano muzika“;
 3. Donata Virbilaitė — „Superman“;
 4. „Laiptai“ — „Ašarų lietus“;
 5. Greta Šmidt — „The one“;
 6. Vaida feat. Movetron — „Medieval love“;
 7. „DAR“ — „Home“;
 8. Simona Milinytė — „One of a kind“;
 9. Donny Montell — Love is blind“.

Kaip įprasta, susumavus komisijos bei žiūrovų balsus, į kovo 3 d. vyksiantį finalą pateks 3 atlikėjai. Daugelį „Eurovizijai“ siūlomų kūrinių jau galite rasti mūsų specialiame nacionalinės atrankos puslapyje.

Papildyta:

Komisijos, kurią penktadienio vakarą sudarė Vytautas Miškinis, Rosita Čivilytė, Raigardas Tautkus, Laurynas Šarkinas ir Aras Vėberis, galutinė vertinimų lentelė atrodo taip:

 1. Donny Montell — Love is blind“ — 50;
 2. „DAR“ — „Home“ — 42;
 3. Simona Milinytė — „One of a kind“ — 37;
 4. „Merlin“ — „Wheel of time“ — 34;
 5. Donata Virbilaitė — „Superman“ — 33;
 6. LadyBell — „Mano muzika“ — 32;
 7. „Laiptai“ — „Ašarų lietus“ — 31;
 8. Greta Šmidt — „The one“ — 30;
 9. Vaida feat. Movetron — „Medieval love“ — 27.

Kaip rytoj po žiūrovų balsavimo pasikeis rezultatai ir kurie trys dalyviai pateks į finalą, priklausys tik nuo jūsų balsų.

26 Komentarai

 1. atsimenu dar savo laiku maniau, kad Sasha Song eurovizijoje reikėjo pasirodyt su raiščiu, kaip dabar Montvydas, bet geros įdėjos ateina su laiku.

 2. Bet pažiūrėkit, nei vieno dešimtuko iki šiol nebuvo, o čia Montvydui še visi PENKI!! Tai kas ten turėjo dėtis???? Aš neįsivaizduoju….

 3. D. Montvydo daina tikrai labai stipri. Mano nuomone, ji net per gera eurovizijai. Jis gėdos tikrai nepadarytų, būtų labai solidus ir rimtas pasirodymas, parodytume, kad yra gera muzika, vokalas, stipri daina, o jei ir video-vaizdas būtų efektingas, tai iš viso. Su tokia daina nesunku būtų patekti į finalą.

 4. Tai vėl pernai Sašenka, šiais metai Montvydas? Man jo daina visai šiam konkursui netikus ir net labai kažką primenanti.

 5. DAINA NELABAI SASOS SONG STILIU PRADZIOIJ PRIMENA. SUTINKU BALSAS GERAS, BET VEL APIE 20 VIETA FINALE. NES KOMISIJA KAZKODEL LABIAUSIAI VERTINA PROFESONALUMA, O NE DAINA. EVELINOS BALSAS IR GERAS BUVO, BET DAINA MATYT TIK MUSU KOMISIJAI LABIAUSIAI PATIKO:} BEISSOUL NR1

 6. Tai jau dabar viskas, superfinale komisija galutini sprendima darys, Moteli isrinks 100% 😀

 7. Valio. Turim šiemet nors kažką užtikrinto. Jei jau gavo 50, tai ne veltui. Kad ir kas sakytų, kad čia savi savus palaiko atsakau – pernai donatą ta pati komisija suvarė juodai. Taigi vadinasi šiemet žmogus pasiruošęs 100 proc.

 8. Dar- home tai visai neblogas konkurentas Beissoului o tas Montell tai isvis esu apakes kaip cia 50 balu gavo? :O nei dienos nei ka…

 9. Labai gaila, kad komisijos išankstinis nusistatymas ir neatsakingos kalbos padarė meškos paslaugą Montell. Neperšokęs griovio, nesakyk op?

 10. O man tu DAR daina labai primena Switchfoot – this is home, is Narnijos garso takelio… Nors tu ka…

 11. DAR – jegele! Ziauriai patiko! Labai labai! Balsavau uz juos ir tikiuosi, jog jie ir vaziuos i Baku 🙂

Komentuoti