Eurovizija 2012 (dalyviai)

Ukrainai atstovaus Gaitana

Ką tik pasibaigusio nacionalinio Ukrainos finalo metu paaiškėjo šalies atstovė „Eurovizijoje“. Surinkusi daugiausia komisijos balų ir užėmusi antrą vietą žiūrovų balsavime, į Azerbaidžaną vyks Gaitana Essami su himną primenančiu kūriniu „Be my guest“.

Antroje vietoje liko Max Barskih, o daugiausiai žiūrovų palaikymo sulaukusi Renata, gavusi vos kelis balus iš komisijos, liko  šešta.

1979 metais gimusi Gaitana yra dainų autorė ir atlikėja. Jos muzikoje maišosi džiazo, soulo, fanko, folkmuzikos stiliai. Moteris moka groti saksofonu, yra puiki stalo teniso žaidėja. Dainuoja ukrainiečių, rusų, anglų, taip pat gali kalbėti prancūzų ir lingala kalbomis. Pastarąja kalba yra šnekama Kongo demokratinėje respublikoje, iš kur yra kilęs atlikėjos tėvas ir kur Gaitana gyveno penkerius metus.

Primename, kad Ukraina pasirodys antrajame  „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuris vyks gegužės 24 dieną.

Gaitana — „Be my guest“ :

Dainos įrašas:

19 Komentarai

  1. You can be my guest…. Per visą gabalą 😀 Kažkoks nežinau koks… 😀

  2. Vienas klaikiausių dalykų pasaulyje yra tai, jog kai kurie pusžmogiai išgirdę patikusią dainą, net nežinodami likusių dainų, puola rašyt komentarus: Kijevas 2013, Stolkholmas 2013…Apgailėtinoka.
    Šeip tai Bagdadas 2013:P

  3. Ukraina kad ir ką siųstų, visada sulaukia didelio žiūrovų palaikymo. Šiai atstovei pranašauju vietą TOP5.

  4. Totalus David Guetta feat. Kelly Rowland – When Love Takes Over plagiatas. Tik su bereikšmiais banaliais žodžiais ir visa gerkle išrėktas, o ne išdainuotas 🙁 Bet ims aukštą vietą. Deja :((

  5. Daina ir jos atlikimas pusėtinas. Aš asmeniškai paklausiau ir pamiršau

  6. Blemba kaip gaila,kad ne Max Barskih isrinko!!!! Nesamone ne daina, Ukraina pasigailes del to 😉

  7. David Guetta feat. Kelly Rowland – When Love Takes Over. totali kopija

Komentuoti