Eurovizija 2012 (atrankos)

„Eurovizijos“ atrankos dalyviai „Thundertale“ pristato savo herojišką dainą

„Dabar yra tinkamas metas kiekvienam rasti didvyrį savyje!“, — teigia metalo grupės „Thundertale“ muzikantai, pristatantys naujausią savo dainą „Heroes, Arise!“, su kuria jau ne už ilgo pakovos dėl kelialapio į „Eurovizijos“ konkursą. Tai, be to, yra pirmasis kolektyvo radijo singlas po beveik metų pertraukos. Šios grupės gerbėjai pastaruoju metu sulaukė ir dar vienos geros žinios — „Thundertale“ minimi tarp pretendentų laimėti Metų metalo grupės titulą alternatyvios muzikos apdovanojimuose T.Ė.T.Ė.

Naująjį savo kūrinį į gyvenimą šią savaitę „Thundertale“ išleidžia aktyviai: pirmą kartą koncerte šią dainą vyrai gyvai atliks jau antradienį pilnai „Žalgirio“ arenai Kaune, kur pasirodys renginyje „Šv. Valentino diena kitaip“. Trečiadienį vakare šio koncerto įrašą transliuos Lietuvos televizija, o jau šį savaitgalį „Heroes, Arise!“ nuskambės nacionalinėje „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje.

Grupės vokalisto ir gitaristo Lauryno Baškio nuomone, naujoji daina yra „thunderteiliška“, o lyginant su ankstesne grupės kūryba ji yra globalesnė, kalbanti apie žmogaus dvasią, poreikius ir santykį su pasauliu šiais laikais. Jeigu „Heroes, Arise!“ nuskambės plačiau už Lietuvos ribų, klausytojai skirtingose šalyse turės galimybę šią dainą priimti savo šalies kontekste, tačiau visiems žinutė yra ta pati.

„Šiuo metu pasaulis išgyvena sudėtingą ir neramų metą, kai griaunamos senos ir kuriamos naujos vertybės, keičiamos tradicijos. Šiame chaose sunku neišnykti ir išsaugoti žmogiškumą. Todėl reikia žvelgti į vidų — kiekviename mūsų yra didvyris, galintis pakilti į kovą su negandomis, sunkumais, iššūkiais. Tereikia jį pažadinti“, — teigia grupės vokalistas Laurynas Baškys.

Patriotinį roką ir metalą grojanti grupė „Thundertale“ savo kūrybai įkvėpimo daug semiasi iš mūsų tautos, vienos kovingiausių tautų Europoje, dvasios. „Perkūno karių kariauna niekur nedingo ir lašelis protėvių kraujo tebeteka kiekviename mūsų“, — teigia dainą „Heroes, Arise!“ pristatantys muzikantai.

„Thundertale“ — „Heroes, Arise!“:

15 Komentarai

  1. Tikrai, kad nekažką :D. Labai vienoda daina, bet šiaip paklausyt, tai dar visai nieko ;>

  2. melodija šiaip sau. Jei būtų kažkuo įdomesnė, būtų verta dėmesio. Apskritai, pastebėjau, kad Lietuvoje grupės ar atlikėjai kuria geras dainas, bet ne eurovizijai. Kai tik eurovizija, tai visokios standartinės, niekuo neįsimenančios melodijos. Smegenis jiem ten užblokuoja ar ką tas žodis eurovizija? Žmonės, neieškokit jūs tų standartų, varykit pagal save ir viskas bus geriau.

  3. lenkiu galva-super skamba! bet jeigu dar 6-tu numeriu pasikviestu Meskela-butu isvis jeeeeega! sekmes chebryte!

  4. Sekmes vyrai! Is jusu sklinda patriotiskumas , jega, stiprybe ir visa ko reikia musu siandieninei Lietuvai. Palaikau ir gerbiu!

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.