Eurovizija 2012 (atrankos)

„Eurovizijos“ atrankos dalyviai „Thundertale“ pristato savo herojišką dainą

„Dabar yra tinkamas metas kiekvienam rasti didvyrį savyje!“, — teigia metalo grupės „Thundertale“ muzikantai, pristatantys naujausią savo dainą „Heroes, Arise!“, su kuria jau ne už ilgo pakovos dėl kelialapio į „Eurovizijos“ konkursą. Tai, be to, yra pirmasis kolektyvo radijo singlas po beveik metų pertraukos. Šios grupės gerbėjai pastaruoju metu sulaukė ir dar vienos geros žinios — „Thundertale“ minimi tarp pretendentų laimėti Metų metalo grupės titulą alternatyvios muzikos apdovanojimuose T.Ė.T.Ė.

Naująjį savo kūrinį į gyvenimą šią savaitę „Thundertale“ išleidžia aktyviai: pirmą kartą koncerte šią dainą vyrai gyvai atliks jau antradienį pilnai „Žalgirio“ arenai Kaune, kur pasirodys renginyje „Šv. Valentino diena kitaip“. Trečiadienį vakare šio koncerto įrašą transliuos Lietuvos televizija, o jau šį savaitgalį „Heroes, Arise!“ nuskambės nacionalinėje „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje.

Grupės vokalisto ir gitaristo Lauryno Baškio nuomone, naujoji daina yra „thunderteiliška“, o lyginant su ankstesne grupės kūryba ji yra globalesnė, kalbanti apie žmogaus dvasią, poreikius ir santykį su pasauliu šiais laikais. Jeigu „Heroes, Arise!“ nuskambės plačiau už Lietuvos ribų, klausytojai skirtingose šalyse turės galimybę šią dainą priimti savo šalies kontekste, tačiau visiems žinutė yra ta pati.

„Šiuo metu pasaulis išgyvena sudėtingą ir neramų metą, kai griaunamos senos ir kuriamos naujos vertybės, keičiamos tradicijos. Šiame chaose sunku neišnykti ir išsaugoti žmogiškumą. Todėl reikia žvelgti į vidų — kiekviename mūsų yra didvyris, galintis pakilti į kovą su negandomis, sunkumais, iššūkiais. Tereikia jį pažadinti“, — teigia grupės vokalistas Laurynas Baškys.

Patriotinį roką ir metalą grojanti grupė „Thundertale“ savo kūrybai įkvėpimo daug semiasi iš mūsų tautos, vienos kovingiausių tautų Europoje, dvasios. „Perkūno karių kariauna niekur nedingo ir lašelis protėvių kraujo tebeteka kiekviename mūsų“, — teigia dainą „Heroes, Arise!“ pristatantys muzikantai.

„Thundertale“ — „Heroes, Arise!“:

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

15 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
s.k.
s.k.
prieš 12 metus

Aš juos palaikysiu.

Ramunė
Ramunė
prieš 12 metus

Puiku, taip laikyt, manau verta eurovizijos

liepa
liepa
prieš 12 metus

labai grazi daina to ir tikesiuosi kad per eurovizija jus laimesit verta 10

Kriste
Kriste
prieš 12 metus

Sekmes vyrai! Is jusu sklinda patriotiskumas , jega, stiprybe ir visa ko reikia musu siandieninei Lietuvai. Palaikau ir gerbiu!

tikratiesa
tikratiesa
prieš 12 metus

FUUUU.. kas per nesamone. Jiems čia ne vieta su tokiom dainom.

algis,kaunas
algis,kaunas
prieš 12 metus

lenkiu galva-super skamba! bet jeigu dar 6-tu numeriu pasikviestu Meskela-butu isvis jeeeeega! sekmes chebryte!

Ramune
Ramune
prieš 12 metus

melodija šiaip sau. Jei būtų kažkuo įdomesnė, būtų verta dėmesio. Apskritai, pastebėjau, kad Lietuvoje grupės ar atlikėjai kuria geras dainas, bet ne eurovizijai. Kai tik eurovizija, tai visokios standartinės, niekuo neįsimenančios melodijos. Smegenis jiem ten užblokuoja ar ką tas žodis eurovizija? Žmonės, neieškokit jūs tų standartų, varykit pagal save ir viskas bus geriau.

HM
HM
prieš 12 metus

primena vos vos meshkela 🙂 🙂 Na idomiai :)) :))

x
x
prieš 12 metus

LT UNITED buvo labai ne vienuoda 😀 vienuoda bet uztad isimintina

skaistusia
skaistusia
prieš 12 metus

aš tik už juos 😛

Chipe
Chipe
prieš 12 metus

Tikrai, kad nekažką :D. Labai vienoda daina, bet šiaip paklausyt, tai dar visai nieko ;>

Justas
Justas
prieš 12 metus

Ech, tikėjausi kažko geresnio..

Rokas
Rokas
prieš 12 metus

NeKažką

x
x
prieš 12 metus

Share -> Embed

x
x
prieš 12 metus

koda idekit

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.