Eurovizija 2012 (atrankos)

Kovą dėl teisės atstovauti Lietuvai tęs Vytautas Matuzas, „Alive Way“ ir Katažina

Prieš kelias akimirkas pasibaigusioje nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ antrojo pusfinalio transliacijoje paaiškėjo dar trys dalyviai, kurie pasirodys kovo 3 dieną vyksiančiame nacionaliniame finale. Daugiausia komisijos ir žiūrovų simpatijų sulaukė ir kovą dėl teisės atstovauti Lietuvai tęs Vytautas Matuzas, „Alive Way“ ir Katažina. Likusieji dalyviai vis dar turi galimybę būti deleguoti į finalą LRT sprendimu arba susumavus „Akvilės“ puslapyje ir išmaniaisiais telefonais skirtus balsus.

Rezultatai:

Vieta Dalyvis
Komisijos narių įvertinimai Komisijos balai
Žiūrovų balai
(skliausteliuose balsų skaičius)
Galutiniai balai
1. Vytautas Matuzas 9 9 7 7 8 10 (40) 12 (1923)
22
2. „Alive Way“ 8 9 8 7 9 12 (41) 8 (1149) 20
3. Katažina 7 7 7 6 7 7 (34) 10 (1703) 17
4. Diana Jasilionytė 7 8 7 7 7 8 (36) 7 (1047) 15
5. Jurijus Veklenko 6 7 7 7 7 7 (34) 5 (241) 12
6. Sati 7 7 6 6 6 6 (32) 4 (222) 10
7. Martynas Beinaris 8 6 4 4 4 4 (26) 6 (687) 10
8. „Sweetsalt“ 5 7 6 5 7 5 (30) 3 (218) 8
9. Laura J and Stiga 6 6 4 3 4 3 (23) 2 (110) 5

Žiuri nariai:

 • Vladimiras Prudnikovas;
 • Karolis Ramoška;
 • Raigardas Tautkus;
 • Merūnas Vitulskis;
 • Saulius Urbonavičius-Samas.

Išmaniaisiais telefonais programa „Balsuok!“ skirtų balsų skaičius („prieš“ ir „už“ santykis):

 1. Vytautas Matuzas: +109.052;
 2. „Alive Way“: +72.201;
 3. Jurijus Veklenko: +32.857 (geriausias dviejų pusfinalių rezultatas tarp nepatekusių į finalą dalyvių);
 4. „Sweetsalt“: -3.663;
 5. Sati: -29.093;
 6. Diana Jasilionytė: -36.040
 7. Martynas Beinaris: -87.082;
 8. Laura J and Stiga: -148.402;
 9. Katažina: -156.959.

Primename, kad prieš savaitę kelialapius į nacionalinį „Eurovizijos“ finalą jau iškovojo Beissoul, „The Independent“ ir „Multiks“. Dar šešis finalistus sužinosime trečiajame bei ketvirtajame atrankos pusfinaliuose.

Vytautas Matuzas — „Take it Back“:

„Alive Way“ — „Amazed by You“:

Katažina — „Euforija“:

Visi pasirodymai sutrumpintai:

41 Komentarai

 1. vienintelis matuzas vertas.. nezinau, ar katazinai nupirko kas pergale ar ka.. nera zodziu.. ten kur zvonkai, ten mafija i r tesiybes nera

 2. Prikolas būtų , jeigu atrinktų Katažina, o Švedai Loreena , abi padainuotų dainą Euforiją ir tuomet galėtumėme pažiūrėti ryškius skirtumus ir lygius , ir Lietuva prisidarytų gėdos :DDDDD

 3. Realiai ir man taip atrodo, kad ten su pinigais padirbėta. Visi vertino kažkaip abėjingai Katažiną, o čia žiūrėk jau trečioj vietoj liko :D.

  Šitam pusfinalyje tikrai Matuzas buvo geriausias.

  Bet pusfinalis, tai kažkoks farsas.

 4. rimtai, man atrodo labai nesvaru dalykai vyksta ten, visur popsas valdo, kazkokia mafija tikrai, m.tyla, l. adomaits ir zvonkus… ka ir bepasakysi, naujiems ir svarbiausia GERIEMS atlikejams be situ prosiuseriu sunku isisukti, visur pinigai savo daro.. vienintelis Beisoul isimtis, ir jam nera lygiu kol kas.

 5. Alive Way, vieninteliai šiame pusfinalyje verti finalo, o kiti-atsiprašau, kad ir Vytukas, jo daina nuobodi, kaip iš trijų vienodų dalių, ta panelė, kuri šalia dramblinėjo, net improvizuoti nesugeba, viską labai vienodai sudainavo, Diana- be komentarų, Beinario -gaila kad neįvertino, Ananiekonežina- bandyta pilvelytes melancholijos frazių pasiskolinti, kažkoks tango ritmu, netikęs kurinys, Jurijus-per silpnas kaip vokalistas, kitų net nepamenu.Laukiu trečio pusfinalio…

 6. Labai apgailėtinai atrodo komentarai… Vėl lietuviai pavydą išreiškia, nes vėl lenkė buvo geriausia … Pirmo pusfinalio nemačiau, nieko nepasakysiu, bet šiame pusfinalyje tikrai Katažina buvo geriausia, nepaisant to, kad išskirtinai „garsitai“ pritildė mikrofoną 😉 Įdomu kodėl? … Manau atsakymas visiems aiškus – kaip čia taip gautųsi, kad vėl lenkaitė pasirodytų geriausiai? 🙂 Tikrai apgailėtina, kai vertinamas ne žmogaus talentas ir asmenybė, o tautinė priklausomybė. Kai ir visur Lietuvoje. Ko jūs, lietuviai taip bijot? 🙂 Net juokinga!
  Katažina sėkmės – nujaučiu, kad iš nacionalinių pažiūrų tavęs neišleis į Euroviziją Armėnijoje, bet vis tiek linkiu kad tau viskas gerai pasisektų!

 7. Už Katažina balsavo vien dėl to, kad tarp tų visų niūtrių dainuškų apie nelaimingą meilę ar vos mykiančių „alternatyvios muzikos“ atstovu ji paprasčiausiai atrodė kitaip ir nėra ko čia pavydėt. O Matuzas tai pasirodė silpnai. Nei ten koks stiprus hip hopas, nei ką. Bet jei nelaimėjo Lietuvos talentų, tai gal pasiseks ir nelaimės ir čia.

 8. Šis pusfinalis atsiprašant buvo apgailėtinas ne vienas patekti į finalą nebuvo vertas na gal dar Alive Way gerai pasirodė, o apie Katažina jau geriau patyliu, Vytauto daina nieko gero, tik norėjosi per ją išeiti arbatos pasidaryti. Šis pusfinalis Fail…. Laukiam Thundertale ir Montell pasirodymo, nes aš manau, kad jie gali parodyti tai ko mums trūksta 😛 Žinant Thundertale jie gali visus nustebinti ir sužavėti, na mane nelabai sužavėjo kiek pirmas tiek antras pusfinaliai, abiejose buvo išrinkti tie kurie nieko aukštai Eurovizijoje nepasiek ir tas pats Beissoul 😛

 9. Aš manau kad iš patekusių į finalą Geriausia Katažina , o Matuzas pateko tik dėl ryžto nes jo daina tikrai nuobodoka neverta finalo nors jame nematau jokio ryžto nes jis toks pat žmogus kaip mes nesvarbu kad jis invalidas bet daro ta pati ką ir monės neturintys negalios , alive way norėjosi kad greičiau baigtusi jų daina . O iš nepatekusių labai gaila Sati 🙂 .Čia mano nuomonė .

 10. Ir be to Katažinai tikrai nenupirkta niekas nes ji prieš savo pasirodymą turėjo mažai taškų iš žiūrovų bet po jos pasirodymų žmonės pradėjo daugiau už ją balsuoti nes patiko jos daina , o dėl programėlės ir balsuotojų balų skirtumas yra dėl to kad vienur balsai mokami o kitur ne

 11. Manuo nuomone verčiausi finalo ir buvo Alive way, jų daina užkabina, vokalistas ją pilnai išdainuoja, pilnai ją užpildo… O ką ta Katažyna…..nu lenkė tai lenkė koks skirtumas…bet kad ji tos dainos net neištraukia ardos toj scenoj….žiūri pasirdoyma ir net apsidžiaugi jog daina gali trukti max 3 min nes daugiau nebeįmanoma būtų klausyti jos vokalo ,kuris TIKRAI nėra įdomus ir net nėra gražus….

 12. Uz VYTAUTA, UZ VYTAUTA!!!! Buvo staigmena, pirma karta pamaciau, suzinojau.. paliko didziuli ispudi, sukele daugybe jausmu, visa seima sokom kartu su Vytautu, PALAIKYMAS DIDZIULIS!
  Tik butina keisti mergaites judesi ir apranga, kad vytukas neatrodytu, „kaip po sijonu“.
  Adomaicio ranka dave labai daug, manau.

 13. Lietuviai, vienykimes, kad lenkai nepadarytu SAVO EUFORIJOS!!!!!!!!!!!!

 14. Sis pusfinalis palyginus su pirmuoju pusfinaliu buvo klaikus, nei viena daina nepadare ispudzio ir nei viena daina neuzkabino… Pirmas pusfinalis buvo geriausias, ten nors zmones su graziais balsais pasirode, o cia tokie vienodi ir manotoniski kai kuriu net klausytis nebesinorejo jau ir issiunkt kanala norejos….. Zodziu nieko gero.

 15. As net nekalbu apie tai kad Katazina laimes,bet jeigu kalbam pusfinalio kontekste ji tikrai verta finalo siaip visi neblogi finalininkai tik man dar patiko Sati ir Martynas as seniau labai nemegau Vytauto bet kita vertus kadangi niekada nieko nepasiekiam tai galim issiust ji ir sokiruosim Europa

 16. Na laikas baigt tos cirkus kad žiurovaj balsuotu , ka zvonkui gaila 2000 lt balsavimui kad nauja žmona finale padainuotu ir apsikvailintu. Vienas Alive Way kolkas padainavo padoriai. Ir niegadinkit sau šeštadienio vakarų žiūredami toki šuda , žiūrekit švedus ir džiaugites gyvenimu 😀 Tegu važiuoja Montvydas (turkai visalaik nedaro atranku ir nuostabiai pasirodo.

 17. Nu baikit zmones juokus…
  …gerai.. lai ten talentuose ar kur ten is gailescio neigaliam zmogui pribalsavot. Bet juk cia eurovizija. Jei sveikas zmogus butu taip sudainaves butu nei 100 balu nesurinkes, o dabar pirmas 😀
  as nieko pries Vytauta neturiu bet bukim bent siek tiek teisingi

 18. na žinot, nereikia Vytautui jūsų gailesčio. O be to – komisija jį būtų paliuosavusi, patarusi dainuoti kokiam rūsy, nei eurovizijoj. Galų gale tarp sveikų žmonių Lietuvoj šitas žanras nėra populiarus. Priviso visokių Alive Way, kurie tik apsižergę mikrofoną kopijuoja kitus nieko originalaus nesugalvodami. Nuobodu ir šimtą kartų girdėta. O tokie kaip vytautas, katažina, juo labiau beissoul į juos įdomu žiūrėti, nes nenuvalkiota.

 19. As manau Eurovizija nustebtu jeigu nusiustume Vytauta, aisku, geraja prasme! ;D Tik gaila, kad Sati nepateko, vietoj yos Katazinos galejo, hmmm….

 20. Ale ko jūs lendat prie tos katažinkos nu ir kas kad ji dabar lenkė, kažkada ji bus pusiau lenkė pusiau lietuvė, ir be to švedų loreen dainuoja ANGLŲ EUFORIJĄ!!!!!
  Ir jeigu ji laimėtų mums gėdos nebūtų
  1. Skiriasi kalbos
  2. Skiriasi atlikėjos.jos yra iš kitų šalių
  3. Skiriasi turiniai
  O svarbiausia negalima teisti žmonių ji nors ėjo į atranką, ji dalyvavo 2 kartus chorų karuose,ji daug ką padarė.O ką padarė tas Alive Way. Dar Vytautą suprantu dalyvavo Lietuvos Talentuose 2010 ir užemė 4-ąją vietą……………………

 21. Atsiprašau, bet manau, jog muzikiniame pasaulyje TOKIE nuopelnai nieko nereiškia…Kaip galima siųsti labiau nusipelniusį, vietoj talentingesnio su geresne daina bei pasiruošimu…šito niekada nesuprasiu, matyt kitai visuomenei priklausau…

 22. jo durnumas 😀 maziausia santyki turejusi katazina pateko i finala ;D

 23. O žinote kodėl Matuzai komisija buvo tokia geranoriška ir dosni, nes jo tėtušėlis vienas seimo narys ir balsiukai aišku iš kur.

 24. na ka, as ruosiuos dalyvaut kitais metais atrankoj, nes muzikos nuli girdejau ,o ka nuniuosiu ir ziek gal praslisiu 😀 istikro prastai labai prastai ,girdejau atsiliepimus kad yra keleta graziu dainu, bet ju nebuvo ,nesuprantu kodel lietuviai isiskaide bando uzkariaut europa ,mamontavas parode kad tik kaip seima ,kaip tauta kartu galima pakereti ,o cia kaimieciu sutve nusprende europa uzkariauti, vos kudakuoti mokedami. ALYVE WAY dar patiko tik balsas ,bet ne tas trankumas instrumentu ir tryju zodziu niunevivas pirmus penkiolika sekundziu grazu atrodo nerealu poto i siuksledeze.

 25. Ereliai, eikit patys ir dainuokit, kad tokie gurdus. Pirmiausia – Alive Way puikiai ispilde daina, jos buvo idomu klausytis, solistas puikai ja atliko. Del Matuzo, tai viskas tvarkoj, jei norit eurovizijoj gaut aukstesne vieta is gailescio, daina nieko verta, vokaliste jos neispildo, truksta vokaliniu gebejimu, o daina skirta klausyt nepilnametem per mp tris. I Alive way net ziuret malonu, artistiskas, drasus, grazus bernas. O apie Katazyna nieko nesakysiu, nes gaila maigyt knopkes.

 26. Sveiki,
  mano nuomonė tokia: nestebėjau tiesioginių pasirodymų, bet iš pasiklausytų įrašų kolkas nieko ypatingo nepastebėjau.. keista, kodėl dalyviai dainuoja lietuviškas dainas, kai čia yra eurovizija..ir vis dėl to didelis dėmesys kreipiamas į anglišką versiją-taip jau yra..trūksta išskirtinumo, įsimintinumo.. tiek mano nuomonės..

 27. Mano galva matuzas tik todel laimejo nes sedi vezimelyje, nes vokaliniu sugebejimu tikrai nepasakyciau, kad gali pasigirti… O jei dar ji issiustu tai eurovizija manytu kad lietuva griebesi pakutinio siaudo kad laimetu ir isiunte neigalu zmogu kad jo visi gailetusi. Nes dabartine pergale tai is gailecio manau uz ji balsavo… Net ir man jo gaila…

 28. kazkoks lievas pusfinalis išvis ne matau tokiu dainu, kad rimtai siust i finala. Vistiek man geriausiai atrode Beissoul – balsas jo idomus ir daina visai gera, tik gal kazko jai dar truksta,bet manau susitvarkytu jis su ja dar geriau 🙂

 29. LIETUVOS ZIURY PASIRODO YRA DAUGIAU NEI ISPROTEJA!!! DUODAMI 50 BALU UZ PASIMAIVYMA DONATO MONTVYDO. JAU DABAR 100 ANGLU YRA NUSVILPE SIA DAINA…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.