Eurovizija 2012 (atrankos)

Vytautas Matuzas pristato savo dainos vaizdo klipą

Likus vos keletai dienų iki antrojo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio, vienas jo dalyvių Vytautas Matuzas dalinasi savo kūrinio „Take it back“ klipu ir mintimis apie konkurenciją.

Atlikėjas pasakoja kiekvieną dieną susiduriantis su labai įvairiomis ir netgi kraštutinėmis žmonių reakcijomis: šypsenomis, gailesčiu, pagarba, kartais ir baksnojimais pirštu ar pašaipa. Būtent todėl pasirinkta kiek neįprasta dainos „Take it back“ vaizdo klipo idėja.

„Klipe – kasdienis pasaulis mano akimis. Pagrindinė dainos teksto mintis yra atsiminti, kas iš tiesų esi, grįžti į save, spjauti į bet kokius žmogui primetamus standartus. Taigi klipo pabaigoje aš sutinku pats save. Šiame vaizdo klipe pabandžiau atskleisti mažą dalelę visų emocijų, kurias patiriu“, — kalba Vytautas, siūlantis trumpam pamatyti vaizdą jo akimis.

Šis neįprastas vaizdo klipas buvo filmuojamas gana ekstremaliomis sąlygomis — lauke tuo metu buvo 24 laipsniai šalčio. Tai buvo išbandymas ne tik kamerai, bet ir klipo kūrimui padėjusiems žmonėms.  Tačiau, kaip teigia atlikėjas, tai buvo labai smagi patirtis ir, pasirodo, darant kažką itin nuoširdžiai, nesustabdo net šaltis. „Nobody can‘t stop me anymore!“ (ang. manęs nebegali sustabdyti niekas), — savo dainos žodžiais šūkteli geros nuotaikos nestokojantis Vytautas.

Paklaustas, ar jo negąsdina antrojo nacionalinės atrankos pusfinalio konkurentai, atlikėjas nei akimirkos nepagalvojęs teigia, kad niekada nebandė ir nežada lyginti savęs su kitais, jau vien dėl to, kad daina „Take it back“ yra kitokio žanro, nei daugumos dalyvių dainos. Atlikėjas taip pat pridūrė, jog džiaugiasi, jog net pasiryžęs dalyvauti tokiame konkurse, nesistengė prisitaikyti prie šablonų ir išliko savimi.

„Jei nepateksiu į atrankos finalą, tai reikš, kad žmonėms labiau patiko kitų atlikėjų dainos. Netikiu prietarais, netikiu likimu — aš tiesiog žinau, kad viskas, kas vyksta aplinkui, priklauso tik nuo manęs!“, — pokalbį linksmai užbaigia Vytautas Matuzas.

„Take it back“ vaizdo klipas:

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

5 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Naglis
Naglis
prieš 12 metus

Daina tai gera, bet klipas tai tikrai nekažką

Romualdas
Romualdas
prieš 12 metus

jooo įspūdinga :(((((((

Justas13
Justas13
prieš 12 metus

Nekažka

Gabrielius
Gabrielius
prieš 12 metus

cia vaizdo klipas ?????????

Justas
Justas
prieš 12 metus

Saunuoliai, taip ir toliau!!! Laukiu nesulaukiu penktadienio!!!

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.