Eurovizija 2012 (atrankos)

Tryliktąjį nacionalinės atrankos finalistą išrinks išmaniųjų telefonų vartotojai

Lietuvos televizija, bendradarbiaudama su „Omnitel“, pristato „iPad“, „iPhone“ bei išmaniųjų telefonų, palaikančių „Android“ operacinę sistemą, vartotojams programėlę „Balsuok“, su kuria nacionalinių atrankos pusfinalių metu bus galima balsuoti neribotą kartų skaičių „už“ arba „prieš“ eteryje tuo metu skambančią dainą.

Tiesa, šis balsavimas įtakos pagrindiniam rezultatui neturės — kaip ir planuota, kiekvieno turo metu tris finalistus rinks komisija bei skambučiais ir trumposiomis žinutėmis balsuojantys žiūrovai. O atlikėjui, nepatekusiam į nacionalinį finalą, bet sulaukusiam daugiausiai išmaniųjų telefonų savininkų palaikymo, atiteks papildomas kelialapis į nacionalinį „Eurovizijos“ finalą.

„Android“ vartotojai programos gali ieškoti jau šiandien, „iPhone“ bei „iPad“ savininkams ši aplikacija turėtų būti prieinama iki penktadienio.

Primename, jog pirmasis atrankos turas jau šį šeštadienį 21.00 val. per Lietuvos televiziją.

Daugiau informacijos „Labo ryto“ reportaže:

12 Komentarai

  1. „Per anksti kalbėti, daug kas priklauso nuo finansinių galimybių, bet neatmetu galimybės, kad kitais metais atlikėją ir dainą parinks Lietuvos radijas ir televizija“, – užsiminė A.Giržadas. Tokį modelį naudoja ne viena „Eurovizijoje“ dalyvaujanti šalis.
    Saunu,kitamet nereiks balsuot:D

  2. Dieve kaip sunku jo klausyti, nemoka jis kalbet, nesugeba net normaliai paaiskinti..

  3. O tai kur ieškoti tos programos? ;D Nes aš tai jau kiek ieškojau, tai neradau.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.