Lietuvos Dainų Daina

Atlikėjai žada boikotuoti „Dainų dainos“ konkursą? (DELFI)

Negana to, kad dar neaišku ar „Lietuvos Dainų Dainos“ nugalėtojas keliaus į „Euroviziją“, konkursas pakimba ant plauko.

DELFI šiandien praneša:

Praeitą savaitę prie Seimo vykęs Lietuvos atlikėjų piketas dėl valdžios sprendimo didinti mokesčius autoriams nebus vienintelis bandymas valstybės vadovams parodyti, jog priimami sprendimai gali sužlugdyti kūrybininkus. Atlikėjai sumanė dar vieną savotišką keršto akciją – jie žada boikotuoti nacionalinio transliuotojo ir Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūros organizuojamą „Dainų dainos“ konkursą.

Visą straipsnį skaitykite DELFI puslapyje.

12 Komentarai

 1. Nu čia jau absurdas. Ir taip dabar nežinioje esame, tai dar ir atlikėjai patys sau duobę išsikas. Kam skirt lėšas konkursui(kurių ir taip nėra) jei patys atilkėjai žada boikotuoti…

  /Bevardis/

 2. na krc man jau atrodo seis metais niekur neviksim arba tegul lrt tesiok pasiuncia kokia sciogalovaite ar ruslana

 3. Oi kokia „nepaprastai idomi aranzuote ir daina“ !!! Juokinat, ponai is LRT!!! tai geresniu uz sita daina nebuvo?! Jo, va cia tai Lietuvos muzikos LYGIS!!! 🙂

 4. Kaip tokias yvas tai priimat ponai uzkuraicia ir vilimai, o pvz Lapitai jums ne lygis, ane?

 5. O jėzau.Tik ne Laiptai.Jau geriau Yva.Kam tie Laiptai gali patikti,aš nesuprantu? Siaubingiau nei siaubinga.

 6. Materialiste > nes jie dainuoja kažką savo, sudomina. Toks vaizdas geriau rinktis iš 36 pop dainų, nei pridėt dar keletą roko ar dar kito stiliaus… kodėl toks siauras ratas… beje skonio reikalas, vienam patinka popsas, kitam rokas ir t.t. Bet svarbu, kad būtų iš ko rinktis…

  Pvz : Lordi. Rokas, kaukės, šou… LT United iki jų trūko visai nedaug… o kas dar ? Visa kita tik eilinis Popsas, kas dalinosi žemesnes vietas… norint laimėti, reikia būti išskirtiniams.

  Pvz 2 : Pereitų metų atranka. Laimi Bilanas, o 2-4 vietos trys merginos(ukraina, graikija, armenija). Realiai, Bilanas neturėjo konkurencijos, tuo tarpu jos pešėsi tarpusavyje ir tik dėlto, nei viena nelaimėjo.

  Ką noriu pasakyti, kad reikia suteikti šansą, o ne slaptai perklausius atmesti. Aš sutinku, kad Minedų neturi leisti į sceną, bet tokie Laiptai tikrai buvo verti pasirodyti ant scenos… na nebent jie sulaužė kažkurias taisykles(pvz daina išleista senai buvo ar pan). Dabar labai labai daug merginų grupių(ar solo)… ar turėsim iš ko rinktis ? Ar taip išeina turėsim rinktis tik iš POPso ?

  /Bevardis/

 7. LAIPTAI matau nepatinka Materialiastei, bet jie scenoje jau 24 metai, pernykščiai Eurovizijos 2009 finalistai – atradimas. Taip negalima kalbėti apie tikrus scenos veteranus.
  Pagarba Jiems. Dar jaunimui reikia pasimokyti iš Jų energijos.
  TAI VA NEVARYKIT ANT JŲ ŠUDO 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.