Eurovizija 2012 (atrankos)

Artėjant nacionalinių atrankų pusfinaliams — pasikeitimai Vytauto Matuzo stovykloje

Likus vos keletai savaičių iki „Eurovizijos“ atrankos, nacionalinės „Eurovizijos“ dalyvio Vytauto Matuzo kompanijoje įvyko dideli pasikeitimai. Prieš keletą savaičių įrašęs ir iki praeito savaitgalio savo dainą repetavęs Vytautas neteko pritariančiosios vokalistės Valerijos, kuri nusprendė dalyvauti kito kanalo rengiamame konkurse, o ne atlikti dainą „Eurovizijos“ atrankoje kartu su Vytautu.

„Viskas įvyko labai netikėtai ir greitai. Valerija yra labai aktyvus žmogus, jai pritrūko koncentracijos, o norai viršijo realias galimybes spėti visur ir dalyvauti mūsų dviejų projekte, tad man neliko nieko kito, kaip tik palinkėti jai sėkmės ir susirasti kitą vokalistę, kuri turėtų tokius pat įspūdingus vokalo duomenis, kokius turėjo Valerija“, — pasakoja Vytautas, paklaustas dėl kokios priežasties įvyko tokios permainos.

Pasiteiravus, ar nebaisu prarasti tokią stiprią pritariančiąją vokalistę Vytautas atsakė kiek netikėtai: „Ką aš galiu pasakyti… Valerija — tikrai stipraus vokalo savininkė, tačiau man pasisekė! Aš radau kiek švelnesnį, bet savo subtilumu mano dainai taip pat labai tinkantį balsą, ir tuo labai džiaugiuosi! Tai yra Evelina, dalyvavusi tiek „Lietuvos talentuose“, tiek kituose konkursuose. Galbūt tuo metu ji atliko kitokio stiliaus kūrinius, tačiau po pirmos repeticijos galiu drąsiai teigti, kad padarysim žiauriai gerą „tūsą“.

Naujoji Vytauto Matuzo scenos partnerė Evelina Vaitkutė gyvena Lietuvos pajūryje ir yra pasiryžusi lankytis Vilniuje tris kartus per savaitę, kol įvyks pirmasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos filmavimas.

Nors merginai tik septyniolika metų, ji aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, tobulina savo vokalą pas privačius mokytojus ir aktyviai ruošiasi nacionalinei atrankai su Vytautu. Paklausta, ar patinka dirbti su šiuo kūriniu ir jį atliekančiais žmonėmis, Evelina atsakė: „Kai man pirmą kartą paskambino Vytautas, nedvejodama sutikau dalyvauti. Man jis ir jo projektas yra labai įdomūs, o mane aktyviai palaiko mano tėvai ir draugai, tad kodėl gi ne?“. Mergina teigia „Eurovizijos“ scenos visiškai nebijanti, nes jau seniai yra pratusi prie publikos ir tai kaip tik padeda jai atsipalaiduoti. Vienintelis dalykas, kuris Evelinai neduoda ramybės — kaip atlikti savo partiją dar geriau, negu buvo pirmajame dainos variante, nes nelyginti jų po tokių pasikeitimų neįmanoma.

Verta paminėti, kad Vytautas, Evelina ir styginių kolektyvas „Bass Arco“ yra iš skirtingų miestų, tad kiekvienai repeticijai ruošiasi atskirai, o tada susitikę Vilniuje dirba visi kartu. Jau įvyko pirmoji bendra kolektyvo repeticija, kurios metu visas kūrinys buvo atliekamas gyvai, o šią savaitę laukia pirmasis susitikimas su visiems puikiai žinomu choreografu Pauliumi Šinkūnu, kuris nuoširdžiai sutiko pagelbėti šiai neįprastos sudėties grupei.

Vytautas Matuzas, jam talkinanti Evelina bei „Bass Arco“ savo laimę išbandys antrajame nacionalinės atrankos pusfinalyje, kurį galėsite stebėti vasario 11 dieną per Lietuvos televiziją.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

2 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gintatre
Gintatre
prieš 12 metus

ar galima ateiti i studija paziureti filmavimo?

pff..
pff..
prieš 12 metus

žiauriai gerai, kad Valerija nedalyvaus!!

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.