Eurodiena.lt

Kviečiame prisijungti prie „Eurovizijos“ pokalbių

Tradiciškai, Europoje įsibėgėjus nacionalinių atrankų sezonui, kviečiame visus skaitytojus prisijungti prie mūsų „Eurovizijos“ „Skype“ pokalbių kambario, kuriame iki pat gegužės pabaigos kartu su kitais pokalbių dalyviais galėsite diskutuoti apie konkursą, dalintis įspūdžiais iš stebimų „Eurovizijos“ nacionalinių atrankų ir ne tik.

Žemiau esančioje formoje įrašykite savo „Skype“ vartotojo vardą ir netrukus būsite pridėti į diskusijų kambarį, atidaromą jau šį ketvirtadienį 19.00 val.

Pokalbių kambarys uždarytas. Lauksime Jūsų rudenį.

Dėmesio: pokalbių dalyvių iki pat kovo vidurio lauks konkursas, kurio metu būsite kviečiami spėlioti tiek Lietuvos, tiek pasirinktų užsienio nacionalinių atrankų baigtį, taip rinkti taškus ir laimėti „Eurodienos“ dovaną. Pirmasis renginys, kurio rezultatus pakviesime spėti — jau ateinantį šeštadienį vyksiantis nacionalinis finalas Danijoje.

28 Komentarai

 1. Reginkitės, chebra! Daug Eurovizijos ir apskritai linksmybių, dramos, intrigų bei pikantiškų atvirumų tik Eurodienos chate!!! 😀 😀 😀

 2. Aš manau kad turėtų į Eurovizija Simona Milinytė – One Of A Kind.. Ir daina gera, ir balsą turi.. 🙂 O pvdž : Adelina Sharipova – Supergirl! irgi gera daina. O kad lietuviai galvoja kad yra daug lietuvių kurie gerai dainuoja.. Tai jie labai klista.. Nėra jau tiek tų lietuvių daug kurie dainuoja gerai.. O klykti visi moka.. Nepatarčiau imti balade į Eurovizija.. Bus ne idomu.

 3. Taip. Baladžių nereikia. Jau gerklej stovi tos balades.. Imkit gera, šokti priverčiančia dainą. <33 *

 4. Donatas Montvydas (Donny Montell) „Let Me“ . Labai labai labai gera daina. Kodėl gi ne šia siusti į Eurovizija? m? : DD

 5. Tiesa sakant aš irgi didžiuočiausi kad į Eurovizija keliauja už Lietuvą Donatas Montvydas (Donny Montell) „Let Me“ . <3

 6. Urtė Šilagalytė „Candy Baby“ Gera daina. :* Verta pakliūti į Eurovizija.

 7. Zmones, siuskim pagaliau linksmas ir uzvezancias dainas, o ne savo tas balades, kiek galima?? reikia gero SAU, o ne muilo operu, kuriu apsiklausyt negalima, isvis siemet nera ka klausyt atrankose….

 8. Man labai patiko Donatas: ir daina graži, ir gražiai dainuoja, o ir pats labai gražus. Manau, jis tikrai puikiai prezentuotų Lietuvą.

 9. Vudis ir jo grupe Dar kazkas labai uzkreciancio. Tikrai nusipelne Eurovizijos o gal ir eurovizijos finalo.O kad dony montel tai jis tik kalaunas su komisija kuri priversta uz ji balsuoti

 10. Klausimas sio tinkalpio administratoriui. Gal gali supaprastinti komentaru rasyma. Komentaru tikrai nedaug. Ir labai reikia reklamos siam tinklapiu,nes tikrai labai prastas.

 11. sveiki visi sutinku su jusu nuomone bet man verciausi keliauti i eurovizija yra grupe DAR gal ta daina panasii kitas taciau kas siais laikais nekuopijuoja toje pacioje eurovizijoje dony montel grazi daina taciau paziurekit kokias dainas isrinko kitos salys tiesiog niuru reikia geros ir tuo paciu uzvedancios dainos o manau DAR tai sugeba padaryti as tik uz juos;))) sekmes jiem;)))

 12. As Norejau kad keliautu Monika Linkyte su daina HAPPY . Jinai turi gera balsa ir gera daina tik gal but tas sijonas viska sugadina .. Na bet jau Donatas vaziuos i Eurovizija ir viskas .. Gal but kitais metais jai geriau pasiseks 😉

 13. Kodel i Eurovizija is Lietuvos neleidzia pavyzdziui Jampolskio ir Irunos??

 14. Didžiausia Sėkmė Linki Edgaras ir Kotryna 🙂 Galite mus rasty FB Kotryna Gelažnikaitė ir Edga Nice 🙂 Laukiam Kvietimu draugauti ir pasidalynti Eurovizijos Ispudžiais 🙂

 15. Montvydai ,gerai sudainavai,sekmes finale ,tik baisu del tavo to akrobatinio triuko gal nerizikuok ,geriau dainuok .

 16. Na, biškutį blogai, kad Donatas 4 dainuos, truputį per anksti, galėtų būti koks 20 🙂 bet šiaip labai gerai pasirodė, gera daina. Tikiuosi bent vienas lietuvis Eurovizijoje užims gerą vietą!!! Sekmės jam šinale!!!!!!!

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.