Eurodiena.lt

Konkursas: „Eurodiena“ už interneto ribų

konkursas

„Eurodienos“ komanda, artėjant antrajam svetainės gimtadieniui, skelbia kūrybinį konkursą, kuriame kviečiame Jus, mielieji skaitytojai, pavaizduoti „Eurodieną“ erdvėje. Tai gali būti piešinys ant sienos, ant sniego, kompozicija iš daiktų, nuotrauka „aš ir Eurodiena“ arba kas tik Jums šaus į galvą. Vienintelė taisyklė yra gražiai ir įdomiai pavaizduoti „Eurodieną“. Visą kitą paliekame Jūsų fantazijai.

Įgyvendinę savo sumanymą, viską kuo gražiau nufotografuokite ir išsiųskite el. paštu info@eurodiena.lt Vienas žmogus gali pateikti neribojamą darbų kiekį.

Nuotraukų laukiame iki kovo 1 dienos.

Visi kūriniai bus publikuojami mūsų puslapyje, o geriausio darbo autoriui atiteks išskirtinis puodelis su Lietuvos „Eurovizine“  širdele ir „Eurodienos“ logotipu.

Geriausią kūrinį išrinks „Eurodienos“ redaktoriai ir skaitytojai. Balsavimo sistema priklausys nuo dalyvių skaičiaus. Puodelio laimėtojas paaiškės per „Eurodienos“ gimtadienį — kovo 18 dieną.

Linkime sėkmės ir nekantriai laukiame pamatyti kaip realizavote „Eurodienos“ už interneto ribų viziją.

Konkursą įkvėpė skaitytoja Fausta, kurios piešinį ant sniego matote viršuje. Tai yra nekonkursinis darbas.

9 Komentarai

  1. Sveikuciai,kaip gyvuojat?;DDD
    Oi Miroslavai zinok,nupaisysim,suprojaktuosim,padarysim,iskepsim,nulipdysim,zdz dar visaip ten kitaip …-ysim,Bus Abaldiec ;DDD ir atsiusim tieisiai tau i el pasta,jug mus zinai,mes voveres KŪRYBINGOS 😉 😉 😉

  2. Lauksim lauksim, kad tik nebūtų pažadai veltui. Voverės mėgsta tuščiais žodžiais švaistytis 😀

  3. Na Miroslavai,sakai iki Kovo 1-os dienos,kaiptik 10 dienu iki mano gimtadienio,turim jau 2 idejas ir mazdaug po 3 variantus,zdz mazdaug iki vasario 19 kazkur bus fsio complete 😉 😉 😉

  4. As greciau vaiduokliais imsiu tiketi, nei tu kazka padarysi xDDDD

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.