Eurovizija 2012 (atrankos)

Indrė Malakauskaitė bandys pavergti sceną lyriška balade

„Eurovizijos“ scena, kaip ir kasmet, vilioja gausybę jaunųjų atlikėjų. Viena jų — devyniolikmetė kretingiškė Indrė Malakauskaitė. Mergina jau nuo mažens dainuoja bei dalyvauja įvairiuose konkursuose tiek su įvairiais kolektyvais, tiek kaip solistė. Šiuo metu Klaipėdos universiteto džiazo muzikos katedroje Indrė studijuoja dainavimą, o kiek anksčiau kartu su Klaipėdos miesto choru dalyvavo televizijos projekte „Chorų karai“.

Su daina „Be with me“ mergina teigia norinti paliesti kiekvieno klausytojo širdį. Kaip jai seksis, sužinosime jau ne už ilgo.

Indrė Malakauskaitė — „Be with me“:

 

Muzika, žodžiai: Augustė Žičkutė;
Aranžuotė: Romualdas Michailovskis.

11 Komentarai

  1. Labai graži daina, bet Eurovizijai VISIŠKAI netinka, supraskit pagaliau, lietuviai…

  2. Gražu, labai gražu, bet ne Eurovizijai. Manau pagaliau reiktų pradėti kelti aukštesnius tikslus nei patekimas į finalą 🙂

  3. Tik nepradėkit su tuo Eurovizijai netinka. Vargu bau ar jūs žinot kas Eurovizijai tinka ir netinka. Aš tik turiu nuojautą, kad Live šita daina skambės ne taip gerai kaip fonograma, visų pirma dėl anglų kalbos, visų antra dėl vaizdo išpildymo ir t.t. Nors pagyvensim ir pamatysim, tačiau atlikėjos vietoje daug vilčių nedėčiau.

    /Bevardis/

  4. siaip daina grazi, bet uzduotis dar puikiau ispildyti atlikima, kazkuo uzkabinti, nes vien tik padainavus matem kas gausis.

  5. daina labai graži, šiandien atitinka mano būseną. tinka ir eurovizijai.

  6. kažkaip kuo toliau klausau pretenduojančias dainas tuo liūdniau. Nėra užkabinančių motyvų, nėra stiprių balsų, kurie galėtų papirkti žmones, nėra stiprios dainos, kurią norėtųsi klausyti keliskart iš eilės..INdrė talentinga mergina, bet balselis silpnas, gyvai vargu, ar pavyks išpildyti dainą, pati daina parašyta gan silpnai, tiek tembrų panaudojimo, tiek pačios kompozicijos prasme…nepraeis

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.