Eurovizija 2012 (atrankos)

„Eurovizijoje“ sėkmę bandysiantis Jurijus Veklenko: „Jau užteks šiame konkurse cirkų“

Projekte „Lietuvos talentai“ pernai išgarsėjęs klaipėdietis Jurijus Veklenko atskleidžia artimiausius savo muzikinius planus. Su daina „Tu ne viena“, kurią sukūrė Edgaras Lubys-Amberlife, romantiškasis atlikėjas ketina sužibėti „Eurovizijos“ atrankoje.

„Šį konkursą žiūriu jau ne vienerius metus. Pastebėjau, kad kasmet vis keičiasi žmonių skonis, jis gerėja. Nors daug kartų esu įsitikinęs, kad „Eurovizijoje“ nieko negalima nuspėti iš anksto, bet širdimi jaučiu, kad žmonės išsiilgo kokybiškos ir melodingos muzikos. Taip ir norisi garsiai sušukti: „Jau užteks šiame konkurse cirkų“, — apie „Euroviziją“ kalba Jurijus.

Kol kas vaikinas dar neapsisprendė, kokia kalba atliks savo dainą „Tu ne viena“. „Neatmetu galimybės dainuoti lietuviškai. Aš didžiuojuosi savo tėvyne, savo gimtąja kalba ir nemanau, kad tarptautinėje scenoje privaloma dainuoti angliškai“, — kalba Jurijus.

Paklaustas, ką mano apie gausiai reklamuojamą jaunosios dainininkės Simonos Milinytės „Eurovizijai“ švedų prodiuserio paruoštą kūrinį, J. Veklenko nedaugžodžiauja. „Esu tolerantiškas įvairiai muzikai, tačiau manau, jog tokios standartiškos melodijos jau seniai nebemadingos“, — Simonai nepalankia nuomone dalijasi klaipėdietis, tačiau jaunajai kolegei linki sėkmės.

Lietuvos atlikėjai, norintys dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, vis dar turi laiko iki sausio 2 d. pateikti savo kūrinius nacionaliniam transliuotojui. Televiziniai pusfinaliai, į kuriuos, kaip įprasta, bus pakviesti ne visi, „Lietuvos ryto“ žiniomis, prasidės pirmąjį vasario savaitgalį.

Jurijus Veklenko — „Tu ne viena“:

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.