Lietuvos Dainų Daina

Lietuvos Dainų Daina: Aurelija

aurelija

.

.

Savo kūrinį „Eurodienai“ pristato Aurelija. Atlikėją jau sausio mėnesį galėsime išvysti Lietuvos Dainų Dainos konkurse su ramia ir iš kitų išsiskiriančia daina „Part of me“. Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti:

.

.

22 Komentarai

 1. Nu nu… ne šiaip „visai nieko“. Atsikėliau ryte įsimečiau eurodiena.lt pamačiau foto ir pagalvojau, noriu išgirsti kažką gražaus(!) ir likau nenusivylęs! Radau kažką kas nelaužo ausų, kas lengvai mane Relax’ino. Nice.

  P.S. Ar tai tiktų į Euroviziją ? Bus matyt, kaip visa tai atrodys scenoje…

  /Bevardis/

 2. Jeigu ji taip pat pasirodys ir scenoj – būtinai balsuosiu;) Priklauso viskas nuo tavęs pačios, Aurelija:)

 3. Mhm,nebloga,nors kiek banaloka – „You are you are the part of me“ ir viskas :))

 4. Nebloga. Pradzia suintrigavo…laukiau kazko daugiau, bet kartojasi tas pats motyvas. Siek tiek monotoniska.

 5. Sveiki,
  šiek tiek pakeitėm dainą (patrumpinom), tad reikia tikėtis, jog nebus taip jau nuobodu 🙂 Tikiuos trupučio jūsų palaikymo, nes, kaip pastebėjot, turbūt vienintelė būsiu mažiau žinoma atlikėja tarp scenos vilkų. Ačiū už konstruktyvią kritiką ar pritarimą.
  Su pagarba,
  Aurelija

 6. Aurelija > Būtinai palaikysiu. Pakolkas geriausia ką girdėjau. Labai norėčiau, kad ir scenoje išlaikytumėt tą AURĄ, kurią jaučiu skambant. Sėkmės Jums.

  Best Regards,
  Bevardis

 7. taigi daug čia vertinimų (jų būta visokių) , bet norisi tave tik pagirti už tai jog tai kaip skamba tavoji daina neskamba nei viena kita . Joje yra viskas ko reikia tikrai dainai.. Ši daina verta būti išklausyta ir ji tikrai suteikia tai ko daugeliui iš mūsų (žmonių) trūksta ir ko mes nepastebim. Šaunuolė Tu 🙂

 8. gerai varai, puiki daina puikus balsas, tikrai nepasirode nuobodi, gal kokiam technachiui kuriam 24/7 reikia triukshmo ir pasirodytu nuobodi, bet manau neapeliuoji i juos tdl viskas tjp kjp turi but, grazi uzh shirdies griebianti daina :’) spardyk shiknas visom yvom 53danguje ir kitokiom mokinukem, uzh tawe kaip uz zhmogu ir kjp uzh atlikeja thumbz up! nenustok daryt to ka darai nes kjp darsyk pasikartosiu GERAI VARAI 😉

 9. Na ka, Aurelija, galiu tik pasakyt, kad pasirodei fantastiskai ir tavo daina neeiline, ne tokia, kurios kelis kartus paklausius atsibosta, ji netgi pakelia nuotaika 🙂 Ir beto labai dziugu, kad musu kedainiete taip toli nuejo 😉 saunuole!!!

 10. Taip ir toliau! Saunuole!

  Komentaras iš Džeimso Bondo sausio 27 diena 2009 14:14

 11. Dainyte superine 🙂 man labai patika!!!!!! tik gaila, kad mazai kas Lietuvoj supranta ir priima toki stiliu, nes jei butu atvirksciai tai eurovizija jau butu tavo, Aurelija:) bet kadangi daugiausia balsuoja teenager’es tj donatas ir laimi 😀 Bet, Aurelija labai uzkabino, ziurejau 6dienio laidos kartojima, tik isgirdau jos daina prie pat teliko prilipau ir norejau dar ir dar klausyt sia daina, nuotaika visai dienai pakelta 😉

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.