Vaikų Eurovizija

Paulinos Skrabytės repeticija Jerevane


Elke Roels (EBU) nuotr.

„Vaikų Eurovizijos“ sceną šiandien išbandė ir Paulina Skrabytė. Merginos pasirodymo kompozicija išliko tokia, kokią jau matėme — Paulina, trys pritariantieji vokalai bei pianistas. Lyginant su nacionaliniu finalu, numeris tapo labiau dinamiškas, pritariamieji vokalistai aktyviai juda visos dainos metu.

Lietuvos atstovės balsas skamba švariai ir užtikrintai. Ar šilta atmosfera bei iš bendro konteksto gan išsiskirianti daina šeštadienį sužavės žiūrovus bei komisiją, sužinosime jau ne už ilgo.

10 Komentarai

 1. Na po pirmų 4 dainų gal ir geriausiai atrodo, tik labai erzina tas silpnas balsas. Jis per silpnas net tokiai lėtai lyrinei dainai.

  /Bevardis/

 2. Beje lažybų organizatoriai prognozuoja Lietuvai 10 vietą. (26 koef. laimėti)

  /Bevardis/

 3. Čia tikiuosi ne koncertiniai rūbai? ;DDDDDDDDDDDD
  Šiaip su daina ir balsu viskas man būtų ok, bet tikrai nemaniau, kad darys tokį banalų pasirodymą… Tiek visko buvo galima sugalvot, tai ne, geriau pastovėkim ir palinguokim. Nebūtų lietuviai.
  Anyway linkiu sėkmės!

 4. visa daina gera…cia dainu konkursas o ne soku tai pakankamai juda geriau maziau sokti negu poto uzdususiai dainuoti o ir beto jos balsas stiprus jei nenusimanote apuie balsus tai geriau isvis nerasykit neismaneliai….Jum visADA TIK PRAKRITIKUOTI bent kazkada pasidziaukit uz savo sali…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.