Vaikų Eurovizija

Lietuvos atstovė Paulina išlydėta į Jerevaną

Šeštadienio popietę Vilniaus oro uoste į Armėnijos sostinę Jerevaną išlydėta Lietuvos atstovė „Vaikų Eurovizijoje“ Paulina Skrabytė bei jai pasirodymo metu talkinantis kauniečių kolektyvas „Ups“. Jaunosios atlikėjos ateinančią savaitę laukia dvi asmeninės repeticijos konkurso scenoje. Pirmoji — jau antradienį 10.15 val. Lietuvos laiku, antroji — trečiadienį.

Kaip Paulinai seksis sužavėti Europą savo kūriniu „Debesys“, sužinosime jau šeštadienį, gruodžio 3 d. Tiesioginės transliacijos pradžia — 20.30 val.

„Lietuvos Ryto“ reportažas iš Vilniaus oro uosto:

 

 

 

10 Komentarai

 1. Jau balsas komentatorės tai atrodo, kad ne į Armėniją išlydėjo, o anapilin.. ;DDD
  SĖKMĖS PAULINAI !!!!

 2. Prasta apklausa, teko balsuot už 9-13 vietą, nors tikrai nesu prieš Pauliną, tiesiog manau ji užims 9 vietą, nes tikrai yra prastesnių dainų už jos, tačiau ir TOP5 Paulinai nešviečia, nes būkim atviri, laimėti ji neturėjo atrankoj(gal kažkas padėjo aš nežinau ir man nerūpi), buvo geresnių dainų, o su šita daina ir jos silpnu balseliu TOP3 nešviečia. Užtenka po jos dainos paklausyt Rusijos ar Baltarusijos dainos, viskas tampa aišku…
  P.S. O dar ta latvijos daina, tokia panašaus stiliaus, tikrai nepadės.
  P.P.S. Čia ne šypsenų konkursas, deja. 🙂

  /Bevardis/

 3. Sėkmės Paulinai. Bet of course, Katerina laimės ^^ ir pakartos Bilaną. Buvo antroj vietoj, po metų pertraukos first one.

 4. nu bezabrazija, lietuva turejo tokia daina, Milita toki kurini pristate, o issiunte kazkokia pieva, ir daer balsavima daro, juk aisku kad i 10 vos ne vos pateks… o is militos ir suaugusieji galetu pasimokyti, ko reikia eurovizijai. aciu uz nuomones gerbima:)

 5. pff > Kas buvo anksčiau(gal kur buvot anksčiau) ? 🙂 Panašu nematei nacionalinės atrankos, nes ten Milita laimėjo tarp žiūrovų, tačiau finaliniam TOP3 tik komisija rinko, kuri į TOP3 tik vos ne vos prastūmė Pauliną(kuri net nepateko rodos į TOP5 žiūrovų)… Žiūrovų balsavimas buvo tik akių dumimas, kuris tokiems kaip TU tik ir suveikė.

  /Bevardis/

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.