Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2011“: metų pasirodymas (finalas)

„Eurodienos apdovanojimai“ — tai projektas, skirtas simboliškai išrinkti tuos, kurie šių metų „Eurovizijoje“ buvo geriausi ir kuriais labiausiai liko sužavėti lietuviai. Daugiau informacijos apie apdovanojimų eigą rasite paspaudę čia.

Porą savaičių trukęs pirmasis balsavimo etapas baigėsi. Šešiolikoje kategorijų Jūs ir „Eurodienos“ komanda išrinko po penkis labiausiai apdovanojimo vertus dalyvius. Nuo šiol kiekvieną dieną būsite supažindinami su dviejų kategorijų geriausiųjų penketuku ir galėsite atiduoti savo balsą už, Jūsų manymu, geriausią nominantą.

Finalą pradedame metų pasirodymo apdovanojimu.

Metų pasirodymas: Europiečiai geriausiu pripažino Azerbaidžano dueto Ell ir Nikki pasirodymą, tačiau Jūs galite turėti visai kitą nuomonę. Apdovanojimas skiriamas už pasirodymo „Eurovizijos“ scenoje visumą, vadovaujantis bendru dainos, atlikimo bei vaizdo ekrane įspūdžiu.

[polldaddy poll=“5258591″]

Kviečiame prisiminti šiuos pasirodymus:

Gruzija

Airija

Ukraina

Jungtinė Karalystė

Švedija

16 Komentarai

  1. Butu gerai, kad zmones balsuotu uz tikrai gera pasirodyma, o ne uz baxuru grozi. Tikiuosi kad nebus taip jog visus pasirodymus laimes ericas. Uz svedija specialiai nebalsavau

  2. Eric’as geriausias!! Ir be to, atsakau į vieno čia pasisakiusio komentarą:
    Gerbiamasis xxx,
    Jei manai, kad čia visi balsuoja vien už Eric’o grožį, klysti labai : ) Nes iš tiesų jis labai talentingas, gabus ir turintis gerą balsą. Tad nemanau kad visi čia balsuos vien už grožį. Taigi..

  3. Airiai tikrai nusipelnė metų pasirodymo apdovanojimo. 🙂 Šaunuoliai.

Komentuoti