Eurovizija 2011 (renginys)

„Eurovizijos“ finalas jau šį vakarą

Pieter Van den Berghe (EBU) nuotr.

2011-ųjų „Eurovizijos“ šurmulio pabaiga — jau prieš akis. Nuo 22.00 val. Lietuvos laiku Jūsų laukia konkurso finalas, kuriame Europa išspręs 25-ių jo dalyvių likimą. „Esprit“ arena renginio metu žada sutalpinti net iki 38 tūkstančių žiūrovų, t. y. 2—3 kartus daugiau negu pusfinaliuose.

Stebėti renginį galite per Lietuvos televizijos pirmąjį kanalą arba internetu oficialioje „Eurovizijos“ svetainėje, paspaudę čia (iki renginio būtina atsisiųsti specialų transliacijos „įskiepį“).

Šou prasidės spalvingu praeitų metų dainos nugalėtojos „Satellite“ atlikimu. Kūrinį uždainuos jos autorius, vienas iš šių metų konkurso vedėjų Stefan Raab. Prie jo kūrinio pabaigoje prisijungs Europą dar kartą bandysianti sužavėti Lena, kurios numeris šais metais — šešioliktas.

Pieter Van den Berghe (EBU) nuotr.

Po sėkmingo pasirodymo antradienį vykusiame pusfinalyje, šiandien scenoje išvysime ir Lietuvos atstovę Eveliną Sašenko. Mergina pasirodys ketvirtu numeriu. Kaip jai seksis dar kartą sužavėti publiką, sužinosime jau greitai.

Primename, kad savo favoritus galite palaikyti ne tik balsais, bet ir telefono skambučiais bei trumposiomis žinutėmis. Balsuoti galima jau nuo pat pirmojo pasirodymo pradžios. Dalyviai į sceną žengs tokia tvarka:

 1. Suomija;
 2. Bosnija ir Hercegovina;
 3. Danija;
 4. Lietuva;
 5. Vengrija;
 6. Airija;
 7. Švedija;
 8. Estija;
 9. Graikija;
 10. Rusija;
 11. Prancūzija;
 12. Italija;
 13. Šveicarija;
 14. Jungtinė Karalystė;
 15. Moldova
 16. Vokietija;
 17. Rumunija;
 18. Austrija;
 19. Azerbaidžanas;
 20. Slovėnija;
 21. Islandija;
 22. Ispanija;
 23. Ukraina;
 24. Serbija;
 25. Gruzija.

Kol bus skaičiuojami balsai, žiūrovų lauks vokiečių atlikėjo Jan Delay pasirodymas, kurį, tiesa, kai kuriuose šalyse pertrauks reklama.

Eilės tvarką, kokia visos 43 šalys pristatys savo balsus, nustatys speciali kompiuterinė programa. Šalys bus surikiuotos taip, kad balsavimo dalis televizijos žiūrovams kuo ilgiau išliktų įtempta be aiškaus nugalėtojo. Savo šalies balsus praneš ir keli žinomi„Eurovizijos“ veidai — Dima Bilanas, Sofia Nizharadze, Safura, Ruslana.

Jau dabar kviečiame užsukti ir į „Eurodienos“ „Facebook“ puslapį, kur kiekvienas, kuris prieš renginį arba renginio metu, iki prasidedant rezultatų skelbimui, atspės visas šalis, kurioms atiteks 1—10 vietos, gaus „Eurovizinį“ ženkliuką su Lietuvos vėliavėle.

Taip pat laukiame Jūsų „Eurovizijos“ pokalbių kambaryje, kur galėsite diskutuoti su kitais renginio žiūrovais.

Ištraukos iš penktadienį vykusios finalo generalinės repeticijos:

39 Komentarai

 1. Jungtinės Karalystės dainuoja keturi bernai ir dar tu pritariantieji? net nežinau ką galvot… žemas lygis mano manymu..

 2. Ne nu, dūrniai ;D pajuokavo, o jau tiki.
  Ech, aš už Graikiją, bet kokiu atveju ;D*

 3. O per eurovison.tv koks pranešėjas kalbės? Mūsų šalies, britų, vokiečių ar kaip?
  Šiaip būtų visai patogu per kompą žiūrėt 🙂

 4. Tikriausiai čia dauguma uk, švedijos,airijos, bei kitų valstybių fanai, jeigu norite, kad jūsų favoritas laimėtų jokiu būdu nebalsuokit už prancūzą, nes jis ir taip daug gaus balsų iš teisėjų, tokiu atveju nugalėtojas jau būtų aiškus.

 5. lietuviai siandien turetu vaziuoti i lenkija ir lenkija, prabalsuot uz lietuva 🙂

 6. Erika, neapsimoka mums bėgt į Lenkiją. Ir taip manau, kad iš Lenkijos 12 taškų gausim ;DD

 7. man kokie 5 km nuo Latvijos,bet tingeciau eit kad ir belekokio gerumo daina butu;DDD

 8. (as) gerai sakai jei prancuzas gaus is ziurovu daug balsu manau kad simet jis ir laimes nes is komisijos jis bus tikrai 1 manau 😀 as uz UK ir Graikija 🙂

 9. Aš už Airiją, Gruziją, Slovėniją. Na , lietuviai, prabalsuokim už Airiją, juk visada iš jų gaunam balsų ( nors iš tikrųjų iš lietuvių, bet ne esmė). Bus dar tų Švedijų ir Prancūzijų, o va airiai tai nors įdomesnį konkursą padarė 🙂

 10. šiaip manau galim iš nemažai šalių gaut tų viduriniųjų balų 1-7 o 8-12 nu gal gausim irgi iš ko

 11. Manau kda Lietuva pasirodys puikiai !! o aš pati sergu už Airija ir Graikija ! ;]**~~

 12. Jei gerai nuklausiau, Lietuvos balsus praneš kažkokia sportininkė, o Sasha, jei neklystu, šiandien tokiu laiku koncertuoja Vilniuje, tad balsų neskelbs 😉

 13. Darius Užkuraitis – šįvakar komentuos euroviziją, jei kas dar nežinot

 14. Nežinau, kažką nugirdau per pusfinalį, kai prieš pat Evelinos pasirodymą rodė klipuką su tokia mergina ir lyg minėjo, kad ji pristatys. Bet tikrai nežinau. Matysim, kas pristatinės. Koks gi skirtumas kas, vistiek tik kelias sekundes ten sušmėžuoja…

 15. ta mergina gyvena vokietijoi simona :DD ji klipe sako zodius pries lt pasirodyma:)

 16. nerealus finalas,seniai toks bebuvo, auskto lygio dainos,pasirengimas finalui, siemet labai stiprios dainos, visiskai neaisku kas laimes, O EVELINAI DIZDZIAUSIOS SEKMES, SUDAINAVO TIESIOG ISPUDINGAI

 17. Nes sava šalis už savo šalį balsuot negali , tai būtų nesažininga

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.