Eurovizija 2011 (renginys)

Scenoje — romantiškasis Raphael iš Italijos

Iš Diuseldorfo praneša „Eurodienos“ reporterė Virginija.

Alain Douit. nuotr.

Po trylikos metų pertraukos „Eurovizijos“ scenoje ir vėl galime išvysti Italijos atstovus. „San Remo“ festivalio metu sužavėjęs komisiją, Raphael Gualazzi šiandien „Esprit“ arenoje pirmą kartą sudainavo savo kūrinį „Madness of love“, skambantį tiek anglų, tiek italų kalbomis. Kaip ir prieš tai buvusioje Prancūzijos repeticijoje, taip ir dabar, scenoje vyrauja klasika: pats dainininkas, vilkintis juodu kostiumu, viso pasirodymo metu sėdi prie fortepijono. Atrodo, kad scenoje beveik neliko laisvos vietos, nes Raphael kompaniją palaiko vyriškiai, grojantys klarnetu, būgnais, gitara ir pučiamaisiais instrumentais.

Ekranuose daugiausia rodomos rankos, grojančios fortepijonu, ir įvairios figūros bei ištraukos iš dainos vaizdo klipo. Atlikėjo vokalas skamba gerai — tai tikrai neturėtų pakišti kojos finalo metu. Išlieka tik vienas klausimas: kaip žiūrovai įvertins ilgai lauktą Italijos sugrįžimą į „Eurovizijos“ dainų konkursą?

7 Komentarai

  1. simpatiška dainelė – man patinka, tik išmesčiau aš tą anglų kalbą lauk. tačiau, manau, kad ši daina liks tinkamai neįvertinta Europos.

  2. Vat cia jau sutinku su tavim. Siais metais yra kokybisku dainu, bet kai kurios is ju nebus ivertintos.

  3. sutinku su abiem,si daina tikrai verta daug ko,taciau eurovizijos publikai ji tikrai nepaliks ispudzio 🙂

  4. Tai turbut as busiu ta ,,eurovizijos publika“, nes man si daina nepatinka ir nepalieka jokio ispudzio. Man- tai prasciausia dainai siu metu eurovizijoje.

Komentuoti