Eurovizija 2011 (renginys)

Spalvingas Getter Jaani pasirodymas

Alain Douit (EBU) nuotr.

Iškart po rumunų į „Esprit“ arenos sceną žengė Estijos atstovė Getter Jaani. Mūsų kaimynės pasirodymas beveik identiškas nacionaliniam finalui: scenoje  trys šokėjai, dvi pagalbinės vokalistės bei didmiesčio dangoraižius vaizduojantis rekvizitai. Jaunoji atlikėja scenoje jaučiasi labai gerai, jos balsas skamba užtikrintai.

Ne paslaptis , kad Europos lažybų bendrovės būtent estei pranašauja pergalę Diuseldorfe, o kaip bus iš tikrųjų, paaiškės kitą savaitę.

14 Komentarai

  1. Geter, tu uzimsi pirma vieta! Talinas sves iki paryciu, nes tu ir tavo nuostabi salis verta nugaleti viska!!!

  2. jeigu susitvarkytu solistes kvepavimas dainuojant,pasiektu daugiau. Tikekimes padirbes isgirdusi sita irasa.

  3. Labai grazi daina !! Super , tik reik dar pakoreguot , nes dainavo ne ytin gerai !

  4. ui ui ui.nusivyliau. Vokaliai labai prastai ! Suknele baisesne uz Sasenko ;D O daina tokia saldybe..ir dar tas jos „1 2 7 tree“ 😀 Pateks i finala, bet iki laimejimo toli toli. Maybe next year, Estonia..

  5. Aš taip pat nusivyliau. Mano nuomone, dainavo ji tikrai prastai. Finale jai vieta užtikrinta, bet jau imu abejoti jos pergale. Nu žiūrėsim, vis dėlto repeticija čia..

  6. Panasu, kad Estija kaip Azerbaidzanas praejusiais metais – daug surmulio, bet nelaimejo. estes daina nebloga, bet niekaip nesuprantu, kuo ji favorite? Paprasta melodija, diali mergaite ir tiek. 🙂

  7. panasu i 2009 norvegu pasirodyma,namuciai languciai zvaigzdutes,rausva spalva bla bla.man nepatinka sita daina nuo pradziu,uznesa i marsa laikrodziu karalystej

  8. Kaip ji padarė iš nosinės burtų lazdelę, ar jinai burtininkė??? 😕

Komentuoti