Eurovizija 2011 (renginys)

Repetuoja „Eurovizijos“ nugalėtoja Dana International

Alain Douit (EBU) nuotr.

Prieš 13 metų Jungtinėje Karalystėje „Eurovizijos“ konkursą laimėjusi Dana International, šiandien pasirodė „Esprit“ arenos scenoje. Izraeliui atstovaujanti atlikėja scenoje dainuoja kartu su penkiomis vokalistėmis. Šiandien Dana pasirodė su paprastais drabužiais, tad sceninės suknelės paslaptį kol kas išlaikė. Atlikėjos vokalas skambėjo neblogai, tačiau pasirodymas buvo labai statiškas.

Scenoje dominavo violetinė ir raudona spalvos, tokių pat spalvų apskritos figūros mirgėjo fone. Belieka tikėtis, kad Izraelis iki kito ketvirtadienio pagerins savo pasirodymą ir jis bus įdomesnis.

Papildymas: Makedonijos atstovui atsakinėjant į žurnalistų klausimus, buvo pranešta, kad Izraelio atstovė atšaukė savo spaudos konferenciją. Šalies komanda yra įsitikinusi, kad jiems nereikia jokio pristatymo ar reklamos. Taip pat buvo atšaukti visi privatūs interviu su Izraelio atstove.

10 Komentarai

  1. Nezinau kodel, bet man si daina labai patinka. Gal atlikimas galetu buti ir geresnis, bet tiek jau to .

  2. Labai graziai ir sudainavo , o daina visai nieko ! Aisku ne pergalinga daina bet gera viet turetu but .

  3. atsisakydama konferenciju susilauks dar didesnio zurnalistu demesio,ar gi ne to ir siekiama?

  4. Baisybė. Pasipūtus. Vis dar nešioja pergalės karūną, bet nesupranta, kad dabar neužtenka tik iššiept savo kumelės dantų. Daina pigi kaip sportinis kostiumėlis gariūnuose. Klipas ele bele: tik suknias keičia ir žiopčioja šikną išrietus. Labai norėčiau, kad teisybė triumfuotų, bet kur tau, balsuos už ją. Nes eurovizijos laimėtoja.

  5. Tai aišku , kad už ją balsuos ir glostys jos savimeilę.Man ji irgi pasipūtus kekšė, o gal reikėtų sakyti kekšys

  6. Kiaulė, kaip drįso atsisakyti spaudos konferencijos? Dar įdomesnis sprendimas nei repeticijos apibūdinimas. Prie ko reklama?

  7. Daina visai nieko, bet ji tikrai ziauriai pasiputus. Nera ta konferencija reklama, tiesiog atsakinejama i klausimus ir viskas. Nesamone

Komentuoti