Eurovizija 2011 (renginys)

Kipro atstovai šou elementų neatsisakė

Elke Roels nuotr.

Paskutinis, bet ne prasčiausias,  antradienio vakarą repetavo Kipro viltis „Eurovizijos“ dainų konkurse Christos Mylordos. Antrajame pusfinalyje žiūrovams dainininkas pristatys baladę „San Angelos S’Agappisa“.

Iš daugelio jau repetavusių šalių Kipras išsiskiria pasirinkęs ne abstraktų, o aiškų ir gana ryškų foną, tai juodumoje riedantys daugiakampiai ir linguojantys apskritimai. Kartu su Christos scenoje yra keturi pritariantieji vokalistai-šokėjai, kurie stovi ant kvadratinių plokščių. Visi vyriškiai apsirengę juodomis kelnėmis ir liemenėmis, avi ilgus, prie scenos pritvirtintus batus. Nors pagrindinis veiksmas vyksta didžiojoje scenoje, tako pabaigoje, kuris veda žiūrovų link, stovi jauna mergina, kuri pasirodymo metu aplink save suka didelį baltą rutulį.

Nors Kipro atstovo dainai nėra pranaušaujama puiki vieta konkurse, gali būti, kad ji nustebins visus patekdama į finalą.

 

9 Komentarai

  1. Kaip jiems tai pvyksta? :O klausiu apie svyravimus. Kaip jie nenukrenta? :O

  2. Nustebino , tikėjausi ne to maniau ateis padainuos , kažkokia baleryna su išdažytu veidu pašoks ir viskas . Bet čia kas kita .

  3. O man visai nepatiko. Labai jau tas apsvietimas negrazus ir visi sitie vaizdai .

Komentuoti