Eurovizija 2011 (renginys)

Originali Graikijos komandos repeticija

Pieter Van Der Berghe nuotr.

Jau septynerius metus Graikijos atstovai „Eurovizijoje“ karaliauja geriausiųjų dešimtukyje. Šiemet su tokia pačia misija į Diuseldorfą atvyko Loukas Giorgas ir Stereo Mike, kuriems burtai lėmė, jog jų atliekamas kūrinys „Watch my dance“ pabaigs pirmąjį dainų konkurso pusfinalį. Loukas stovi priekyje prie mikrafono, repuojantis Stereo Mike – šiek tiek toliau už jo nugaros. Ekranuose matome mėlyname fone esančias kolonas ir tamsias ugnies liepsnas. Kartu scenoje su dainininkais yra trys breiko šokėjai, prie kurių vėliau prisijungia dar vienas vaikinas, bet šokantis jau ne šiuolaikinius, bet šiek tiek senesnio stiliaus šokį.

Ar pavyks šiam įdomiam kūriniui, kuris sudarytas iš dviejų skirtingų muzikinių stilių, pakliūti aštuntą kartą iš eilės į finalą ir geriausiųjų dešimtuką? Sužinosime, pasibaigus pirmajam pusfinaliui.

11 Komentarai

 1. eik tokie kaip tu atsilupe nuo gyvenimo gal ir nebalsuotu daug balsuos vien del sales Graiku ir kam patinka repas bei priedainis..

 2. Primename, kad komentarus skirtingais vardais rašantys skaitytojai netenka teisės komentuoti, o jų komentarai ištrinami 😉

 3. ei,chebra,davai prasymas,nustokit vieni ant kitu uz asmenine nuomone varyt,akis isede jau skaityt tokius piktus komentarus.gerbkit vieni kitus po velniu!!!

 4. Oi bus linksma su šia daina, kai šunys los, jog Graikai vėl už nieką gauna balus ir užima aukštą vietą nesuprasdami, kad ši daina tiesiog žmonėms patinka. Aš kažkaip vėl tikiu, kad mes Graikus matysim TOP10(nors tai bus sunku). Finalas jiems tikrai atviras, daina išskirtinė, balsai geri, scena graži… rodos nieko netrūksta. 7/10.

  P.S. disco > Net aš paskaitęs tokį pirmą komentarą norėjau atrašyti. Nei gramatikos ten, nei minties nerasi. Beto gerbti vieni kitus _po velnių_ ? 😀

  /Bevardis/

 5. ismestu ta reperi ir butu lb grazi daina… repas irgi menas,o meninku ne visi sugeba buti.

 6. Kad finale bus tai faktas, nors as asmeniskai nenoreciau ju matyti finale. O daina tai ne mano skonio.

 7. Iš pradžių maniau, kadužkimo, bet paskiau paaiškėjo, kad jie dainavo žemesnę melodijos versiją 🙂

Komentuoti