Eurovizija 2011 (renginys)

Azerbaidžano atstovų Ell ir Nikki repeticija

Pieter Van Der Berghe nuotr.

Nors tiek Eldar, tiek Nigar (dar kitaip Ell ir Nikki) muzikiniame pasaulyje nėra naujokai, galima sakyti, kad tai – jų pats didžiausias ir svarbiausias pasirodymas ir netgi debiutas — šių atlikėjų duetas susikūrė visai netikėtai nacionalinių atrankų Azerbaidžane metu. Ši šalis bene daugiausiai iš visų konkurse dalyvaujančių valstybų investuoja į savo atstovus, ankstesnių metų pasirodymų metu buvo kuriami gan įspūdingi šou. Bet šiemet matome paprastą, neapkrautą dainos atlikimą: kartu su duetu scenoje yra keturios šokėjos-pritariančiosios vokalistės, kurios daug juda po sceną. Tiesa, tiek Ell, tiek Nikki dar stipriai reiktų padirbėti su vokalu, nes pirmosios repeticijos metu jis skambėjo gan neužtikrintai.

13 Komentarai

 1. ne nu šitas pasirodymas mane nuvylė, maniau jie bus top 10 finale, dabar stipriai abejoju, su tokiu dainavimu, tai gal net pusfinalis nešviečia, o gaila.. Jie abu gyvai išvis negali,siaubas kažkoks.
  Evelina už juos 100% geresnė. ;]]

 2. Wow kaip sudinai dainavo !!! Balso isvis nera , o tie au pradzioi nevykusios , nezinau kas cia su jais bus , buvo mano favoritai bet …

 3. Kur skubat, dar tik pirma repeticija. Jie pamatys irasa, issizios ir nebekartos tu paciu klaidu 😀

 4. Nikki labai silpnai atrodo, dar norėjau statyti, kad pusfinalyje jie bus TOP3, belieka džiaugtis, kad nepaskubėjau. O finalo jie vistiek verti. 6/10(buvo 7.5).

  What > gal ir pamatys klaidas, bet toli nepatobulės, nes iki šiol juos girdėjau tik fonogramas „mikčiojant“ (kaip beje ir Prancūzą),dabar matosi, kodėl ankščiau nedainavo gyvai, nes matyt čia slypi jų silpnoji vieta.

  /Bevardis/

 5. Na, jeigu tokie kaip Azerbaidžaniečiai ar Prancūzas nusidainuos, galime tikėtis iš valstybių žiuri geriausių balų 😀

 6. Gal ir nekaip sudainavo, bet vistiek as daina priskirciau prie geriausiu siais metais 🙂

 7. :-OOOO a-au..:((( ar tik nenuplauke mano pinigeliai:)))) kazhko, pradeda lankyt waterloo nuotaikos:-( :-(( eeeee………….ch:((( pleam pleam..atrodo, imu panikuot :DDD nu bet nieko, shansu dar matau..pvz.: jei kokia fonograma uzhleis paziaumos pasiglamones truputeli syki kita:)) sypsenele viena kita numes:)) ir wuolia, gal ir dar laimes :-DDD ajjjj… what ever..vis vien, prabalsuosiu uzh juos, net jei ir scenoje nebepasirodytu :-D-DDD dar iki geguzes vidurio Azeriai kiecausi :)))))) geresniu nesimato:DDDD

Komentuoti