Eurovizija 2011 (renginys)

Scenoje — Kati Wolf iš Vengrijos

Pieter van der Berghe (EBU) nuotr.

Po pertraukos scenoje pasirodė viena šiųmetinių lyderių laikoma vengrė Kati Wolf. Merginai nuo pat kūrinio pradžios padeda pora pritariančiųjų vokalisčių; dainos eigoje pasirodė ir trys šokėjai. Pagrindinė vokalistė vilkėjo kelių nesiekiančią žydros spalvos suknelę, tuo tarpu kitų pasirodyme dalyvaujančių žmonių drabužiai švytėjo.

Scenoje dominavo gan tamsios, mėlyna bei violetinė, spalvos. Atlikėjos vokalas skambėjo gan neblogai, tačiau pasirodymas neskleidė tokios energijos, kokią turėtų, kadangi Kati viso kūrinio metu labai mažai judėjo.

9 Komentarai

  1. Manau, kad tie sokejai galejo anksciau pavyzdziui per priedaini pasirodyt, o siaip daina tai labai gera 😀

  2. Visą pasirodymą laukiau, „kada gi ji pradės šokti?“ ir to nebuvo – labai didelis trūkumas tokiai dainai.

  3. Hmm, sunkus reikalas. Nuvylė. Klausant fonogramą per pc atrodo, kad tai labai kokybiška ir nereali daina, bet čia tas aidas + toks be šou pasirodymas verčia suabejoti tais lažybininkų vertinimais. Aišku daina pateks į finalą, bet ar ten bus TOP10, nežinau. Dar sunku spręsti. Pakolkas duosiu tik 6.5/10(nors iki šiol vertinau kaip 8).

    /Bevardis/

  4. O man tai labai patiko… Celine Dion nesidarko scenoj, bet paima balsu, o čia irgi viskas labai gerai. Aišku, tai tik pirma repeticija, moteris dar prie scenos nepripratus tikrai nenusivilčiau jei laimėtų šiemet, bet dar bijau prognozuot, nes man kuo toliau tuo labiau Gruzija pradeda patikt 🙂

Komentuoti