Eurovizija 2011 (renginys)

Blizgantis ir magiškas Kroatijos pasirodymas

Pieter Van Der Berghe nuotr.

Po lėtos ir melanchliškos San Marino dainos, scenoje – Kroatijos astovė Daria Kinzer, kuri visus kviečia švęsti, nes būtent taip vadinasi jos „Eurovzijai“ pateiktas kūrinys. Pagrindinei dainininkei padeda keturios pritariančios vokalistės ir prie muzikos pulto esantis didžėjus. Pasirodyno metu ne tik labai dažnai keitėsi scenos apšvietimas, kartu kito ir Kroatijos garbę ginančios merginos darbužiai. Dainos pradžioje ji vilkėjo trumpą juodą suknutę su blizgančia auksine juosta, vėliau, padėdama prie simbolinio muzikos pulto buvusio vaikino, ji pakeitę šią suknelę į rožinę, o dainos pabaigoje, netikėtai, beriant blizgučius jai ant galvos, suknelė pasikeičia į sidabrinę.

Ar pavyks Dariai sužavėti Europą ir švęsti patekimą į finalą blizgančiu ir šiek tiek magišku pasirodymu, sužinosime kitą antradienio vakarą.

 

11 Komentarai

  1. – irgi – kartu rašosi ;D šiaip patiko pasirodymas ir daina jos ;]]

  2. tame persirenginejame truksta kazko, na gal per tv, atrodys kitaip, tikiuosi, bet seip sauni daina ir atlikeja ir tikiuosi kad finale pamatysime ja 😉

  3. Daina aišku man patiko labiau „Brake a Leg“ ir šitoj temoj galiu ginčytis iki nukritimo. Ta jos versija buvo superinė, čia pakeisti žodžiai į tuos eilinius nuvalkiotus eurovizinius tipinius „celebrate“ ir t.t. Vis dar negaliu atleist jiems už tai, nes ta jų daina buvo mano TOP5 šiais metais, o ši versija vargu ar TOP10. Beto jos Live atlikimas nėra labai geras, nors žymiai geresnis nei nacionaliniame finale(jei kas nematėt ir čia dar stumiat, tai pažiūrėkit kas ten buvo).

    P.S. Dėl persirengimo čia bandoma laimėt nemažai balų iš žiūrovų, nes komisijos taip pigiai nenupirksi. Tik nesuprantu, kam pirmoj repeticijoj jau rodyti visus šiuos „gražumus“, kurie dar filmuojami ir matosi visi „triukai“. Gal aš kažko nesuprantu ?

    P.P.S. Pamiršau įvertinti ir šansus. Maniau nepateks į finalą, bet dabar su tokiais triukais ir patobulėjusiu balsu dar gali ir nustebinti mane. 🙂 Galėtų ir patekt… 7/10.

    /Bevardis/

Komentuoti