Eurovizija 2011 (dalyviai)

Pasirodė Švedijos ir Jungtinės Karalystės kūrinių vaizdo klipai

Šiandien dar dvi valstybės, Švedija ir Jungtinė Karalystė, neretai laikomos kaip potencialiausių pretendenčių į šiųmetinės „Eurovizijos“ trofėjų, pristatė savo kūrinių vaizdo klipus (tiesa, tai jau antrasis Jungtinės Karalystės kūrinio „I Can“ klipas).

Grupė „Blue“ didžiąją savo kūrinio dalį matomi vieni, kartais galime išvysti vaizdų su šokėjomis, besikeičiantį foną. Dainą vaikinai pabaigia mirkdami lietuje.

Tuo tarpu Švedijos atstovo vaizdo klipe veiksmo vieta nepastovi — Ericas dainuoja žmonių pilname klube, lauke ir dar keliose vietose. Visą darbą stipriai gyvina daugybė šokio scenų.

Kaip seksis Jungtinės Karalystės ir Švedijos atstovams, sužinosime jau po mėnesio, o kol kas kviečiame įvertinti jų darbus:

„Blue“ — „I Can“ (Jungtinė Karalystė)

Eric Saade — „Popular“ (Švedija)

10 Komentarai

  1. Maniau,kad tas Blue klipas paskelbtas anksčiau yra oficialus. Šiaip anas man netgi geresnis buvo .O Eric’o tai mintis nebloga,bet labai tamsios spalvos

  2. eric jega, bet jo klipas kazkoks keistas. perdaug tamsu, nesimato puse detaliu, scenarijus itin skystas, primena labai step up 3 . nezinau, as kazko geresnio tikejaus kaip is jo;//

  3. patiko abu klipai, tik svedijos primena never back down filma, sakyciau netgi labai nuvalkiotas scenarijus

Komentuoti