Eurovizija 2011 (renginys)

Balsų skelbimo ceremonijos „Eurovizijos“ finale neliks [Balandžio 1-osios pokštas]

eurovizija balsavimasKasmet naujienomis stebinanti Europos Transliuotojų Sąjunga šįkart pateikia dar vieną akibrokštą — nuo šių metų, „Eurovizijos“ konkurso finale neliks tradicinės balsų skelbimo ceremonijos. Vietoj 43 pranešėjų iš skirtingų šalių, ekrane matysime galutinę rezultatų lentelę, kurioje eilės tvarka po truputį bus atidengiamos nuo 25 iki 1 vietos.

Paaiškėjus 25-11 vietoms, žiūrovams bus parodytas dešimties geriausiai įvertintų pasirodymų sutrupinimas. Po to vedėjai kompiuterio paprašys vieną po kito atskleisti 10-4 pozicijų savininkus. Galiausiai eteryje nuskambės trijų kandidatų, pretenduojančių į pergalę, pasirodymų ištraukos, bei bus pristatyti svarbiausi vakaro rezultatai. Su išsamiais kiekvienos šalies balsais visi norintys iškart po renginio galės susipažinti oficialioje konkurso svetainėje.

„Puikiai suprantu, kad „Eurovizijos“ gerbėjai sunkiai priima bet kokias naujoves, tačiau, norėdamas išlikti populiarus, konkursas privalo nuolat keistis. Televizijos duomenimis, prasidėjus balsų skelbimui, „Eurovizijos“ žiūrovų skaičius sumažėja net iki 2-3 kartų. Šios tendencijos rodo, kad dabartinė balsų skelbimo sistema statistiniam žiūrovui, ne konkurso fanui, yra tiesiog nepatraukli“, — teigia idėjos iniciatorius, naujasis „Eurovizijos“ vykdomasis prodiuseris Jon Ola Sand.

„Pastarųjų metu jau įpusėjus balsavimui konkurso nugalėtojas tampa akivaizdus. Nauja sistema leis išlaikyti įtampą iki paskutinės sekundės“ — oficialiame pranešime priduria pašnekovas. Jo pasiūlymui kovo 14 dieną, prieš pat numerių traukimo procedūrą, pritarė konkurso vykdomoji grupė. Jeigu ši mintis nepasiteisins, 2012 metais žadama grąžinti senąją tvarką.

Planuojama, jog dėl minėtų pakeitimų tiesiogiai iš Diuseldorfo šiemet transliuojamas „Eurovizijos“ finalas truks 20 minučių trumpiau.

27 Komentarai

 1. Tikari liks ,nesamone:D su balandzio 1, juk balsu skelbimo dalis pati idomiausia:) kai lauki kas laimes

 2. nu eikit jus s*** 😀 jau pasidziaugiau 😀 bet manau tai superine ideja 🙂

 3. jei taip atsitiktu nezeciau eurovizijos 😀 man tas labai zaidimelis patinka 😀

 4. Zinau kad cia balandzio 1 mosios pokstas bet jei taip butu is tikru gal patiktu gal ne bet ne tai butu neidomu balsavimas idomiausias

 5. Ir Jus visus su Balandžio 1 😀 Bet šiaip ir man tokia idėja patiktų 😀

 6. Kaip iejus i eurodiena pamaciau si straipsni vos infarkto negavau 😀 bet kaip suzinojau kad siandien balandzio 1 nusiraminau 🙂

 7. su sventem. bet anais metais kai balandzio 1 sake kad per pertraukeles rodys kas vyksta on stage tai tiesa buvo

 8. Ir jus su Balandžio 1-aja ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  perskaičiau pavadinima ir galvoju wtf? tada prisiminiau, kad šiandien balandžio 1 ;DD

 9. Bet praeitais metais irgi buvo balandzio pirmos pokstas tipo kad tarp pasirodymu nebus vinjeciu o rodys kas vyksta scenoje kaip inesamos dekoracijos. Ir nors tai ir buvo pokstas vistiek pora sekundziu rode kaip atlikejas ateina i scena . Tai tikiu kad ir siais metais bus kokios nors naujoves susijusios su sias ideja.

 10. Jo, eurodienos pokštai pildosi 😀 Tikiuosi, šiemet neišsipildys, kaip pernykščios vinjetės ;D

 11. Aš ta simuiliacijos lentel balsavimo turejau parisisiuntes 😀 😀 kol neperskaičiau balandžio pirmos pokštas galvojau nu š… 😀

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.