Eurovizija 2011 (dalyviai)

Lažybininkai pergalę prognozuoja Estijai arba Prancūzijai

getter-jaaniArtėjant „Eurovizijai“, kviečiame žvilgtelėti į Europos lažybų bendrovių prognozes. Nors ryškaus lyderio kompanijos neturi, visos sutaria, kad daugiausiai šansų laimėti konkursą turi energingoji Estijos atstovė Getter Jaani bei prancūzo Amaury Vassili atliekama „Sognu“. Po jų rikiuojasi britų grupė „Blue“, Švedijos atstovas Eric Saade, norvegė su „Haba Haba“ bei antrą kartą Vokietijai atstovausianti Lena.

Kelių didžiausių lažybų bendrovių siūlomų koeficientų vidurkių topas antradienį atrodė taip:

 1. Estija;
 2. Prancūzija;
 3. Jungtinė Karalystė;
 4. Švedija;
 5. Vokietija;
 6. Norvegija;
 7. Bosnija ir Hercegovina;
 8. Azerbaidžanas;
 9. Vengrija;
 10. Rusija;
 11. Danija;
 12. Airija.

Lietuva, tuo tarpu, dalinasi draugija kartu su Kipru, San Marinu, Belgija, Makedonija bei kitomis šalimis, kurioms prognozuojama mažiausia tikimybė pelnyti pergalę Diuseldorfe.

Tiesa, verta prisiminti, kad šios bendrovės kasmet neišvengia smarkių klaidų. Pavyzdžiui, pernai prieš konkursą palankiai vertintos Švedijos bei Kroatijos atstovės net nepateko į didįjį finalą, o Izraelio atstovas, kuris buvo tituluojamas stipriu kandidatu į pergalę, visiškai nesusilaukė žiūrovų palaikymo.

Kaip iš tiesų seksis konkurso dalyviams Diuseldorfe, sužinosime gegužės 10 — 14 dienomis.

23 Komentarai

 1. na pažaiskim eilinį kartą. Pernai jų prognozės pasitvirtino tik 50 proc. Matysim, kaip šiemet. Čia juk tik daugiau mažiau žiūrovų atspindys, o dar neaiški komisijos pozicija. Juk pernai komisijos dėka Lietuva liko už borto.

 2. o pamenat kelinta vieta jie lt unitedams prognozavo? top5 is galo

 3. Manau kaip 2010 metais buvo:

  Izraelis – komisijos numylėtiniai
  Vokietija ir Azerbaidžianas – TOP 5

  Tai 2011 metais:

  Prancūzija – komisijos numylėtiniai
  Estija arba Jungtinė Karalystė – laimėtojai

  🙂
  Norėčiau, kad Estija ir Vengrija šiemet būtų aukštai ir bent viena laimėtų 😉

 4. UK PAGALIAU PAZIUREJIO I EUROVIZIJA RIMCIAU, DAINA 10 BALU…..

 5. Eimantas > Tokių prognozių tikrai nebuvo. Beto tokias dainas-šou sunkiausia nuspėt, nes visada gali kažką pakeist paskutinėmis minutėmis ir pasirodymas gali pagerėt/pablogėt. Lengviau nuspėt tokias kaip šių metų Estija, Švedija, Azerbaidžanas… Manau visoms trims nusimato akivaizdus TOP10.

  Ra > Tik laiko švaistymas ? Tau nepatinka, nereiškia, kad kitiems nepatinka statyti 🙂 O, kad jos nieko nerodo tai čia jau tušti žodžiai, nes koeficientai dar ir kaip parodo kas yra favoritai. Lažybų punktai negali stipriai klysti, kitaip jie nekaltų _pelno_.

  /Bevardis/

 6. Nesuprantu kodel ta estija taip visiems patinka, nieko ypatino, isvis pigi daina.

 7. Top 7 kaip tik mano favoritai tik estija reikia ismest ir idet dar turkija su graikija ir isdestyma kitoki padaryt.

 8. Na, Estijos daina nera bloga, (priedainis aisku vaikiskas, bet be priedainio visa kita gera skamba), bet tirkai ji nera verta pirmos vietos.

 9. Siemet yra tikrai geru ir kokybisku dainu, kaip Prancuzijos, Didziosios britanijos, vokietijos, bet kadangi europos skonis sugadintas , tai visi ir balsuos uz visokias estijas , kuriai vaiku eurovizijoj reiktu sudalyvaut su sia daina ir uz armenijas visokias, kur pas mus net yva net geresnes dainas dainuoja.

 10. Saule > Su vaikų eurovizija tai čia jau griūk negyvas iš juoko 😀 Jau 2009m Mimmi Sandén buvo ale per „sena“ JESC, tai čia… O daina tikrai nėra vaikiška, sakyčiau tarp 21-30m amžiaus balsuotojų bus Nr.1. 31+ galbūt Prancūzija, Bosnija ir pan, o 18- tai čia faktas, kad UK, Švedija…

  /Bevardis/

 11. Na šiandien lažybų punkte pastačiau už Švediją tiek pinygo, melskitės,kad laimėčiau 🙂

 12. koks koeficientas??? kiek statei? bliamba gal ir man pastatyt ;DD

 13. Priklauso kur pastatė, bet jei TS tai 13, nes TB ir Ora’ dar nesiūlo Eurovizijos pasiūloj.

  /Bevardis/

 14. unibeat’as dar siulo, bet tik 9.0, tai top sportas tada geriau, bet as ju saite ieskojau kazko su eurovizija susijusio bet nk neradau, kur ieskot?

 15. VAU, ESTIJA, TOKIA MAZA VALSTYBE GALI 2 K LAIMET (NORS BUNA, KAD IR BESILAZINANTIEJI PRASAUNA)…PVZ LIETUVAI, KD NE VERKTUME KOKIA LT MAZA IR NEREIKSMINGA SALIS O SIUSTUME PUIKIAS DAINAS….

 16. Nu seip estu daina viai nk o del tu lazybu taigi dar kovas iki geguzes oj kaip gali viskas keistis. p.s. juk daugiausia balsuoja kai ziure eurovison per tv butent fusfinali ir finale 😀

 17. Uk daina nebloga, bet kaip galima tiketis ju pergales jei daina palyginus per slabna o vaizdo jokio palyginus su kokia Švedija pvz.
  Del LT sutinku mešlas, Adomaitis būtų geriau.
  Kas dėl prancūzų…… man nebūtų gaila, už mūsiške ir daina ir balsu pranašesnė daina 😀

 18. Izraelis jei būtų „visiškai“ nesusilaukės palaikymo butų buvęs 25 ar 24 vietoj o visgi buvo 14-toj vietoj 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.