Eurovizija 2011 (dalyviai)

Nyderlandai, Italija ir Kroatija uždainuos angliškai

Nyderlandų atstovai „3JS“ pristato galutinę savo kūrinio versiją „Never alone“. Kolektyvas nusprendė, kad Diuseldorfe antrame konkurso pusfinalyje dainuos angliškai. Kūrinį taip pat papildė nauji muzikiniai skambesiai:


Anglų kalba neaplenkė ir į konkursą sugrįžusios Italijos. Tiesa, italų kalbos gerbėjai neturėtų nusiminti, nes didžiąją dalį kūrinio šalies atstovas Raphael Gualazzi atliks gimtąja kalba. Angliškos dainos pavadinimas yra „Madness of love“ . „Eurovizinę“ kūrinio versiją galite išgirsti naujame Italijos klipe:


Nors Kroatijos atstovė Daria Kinzer nacionalinio finalo metu jau turėjo anglišką savo kūrinio „Lahor“ versiją, kuri vadinosi „Break a leg“, daina neišvengė pokyčių. Iš dalies patobulinta kūrinio muzikinė aranžuotė bei tekstas, o pavadinimas pakeistas į „Celebrate“:

5 Komentarai

 1. 1.Nyderlandai- geriau dainuotu savo kalba, bet seip SUPER daina 😉 viena is mano favoriciu 🙂
  2.Italija- nuobodu , fu ne man tokios dainos. Tikejausi daugiau is italu. Gaila, bet turbut isliks 43 vietoje, mano tope 🙁
  3.Kroatija- nebloga daina, įtiko ir patiko :).Anglu kalba kazkaip graziau skamba 🙂

 2. Labai graži italų daina. Be pretenzijos nugalėt, todėl natūraliai ir skamba.

 3. Nyderlandai – tobula daina, kuri grotu per radija vaziuojant masina
  Italija – mmm grazu 🙂
  Kroatija – fee…

 4. nyderlandai – vienareiksmiskai nuobodu, italajos klipe patiko tik istraukeles is filmo, beje, gal zn kokio?kroatija irgi nk ypatingo… isvis blanki man siemet eurovizija, tik ukrainiete suzavejo…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.