Eurovizija 2011 (atrankos)

Švedija išsirinko paskutiniuosius finalistus

melodifestivalen-2011Šiandien Sundsvalio mieste vyko Švedijos nacionalinės „Melodifestivalen“ atrankos antrojo šanso laida, kurioje pasirodė anksčiau vykusiuose pusfinaliuose 3-4 vietas užėmę dalyviai. Visi atlikėjai kovėsi poromis ir pirmajame etape pergales iškovojo grupė  „Love Generation“ (įveikė Jenny Silver), Sara Varga (laimėjo prieš Loreen), „The Moniker“ (nugalėjo Linda Prichard) ir Pernilla Andersson (privertė pasiduoti „Shirley’s Angels“).

Keturiems dalyviams dar kartą susikovus po du, Švedijos žiūrovų sprendimu į finalą pateko:

 • Sara Varga — „Spring för livet“;
 • The Moniker“ — „Oh My God!“.

Kitą savaitgalį vyksiančiame nacionaliniame finale, kuris užbaigs šių metų „Eurovizijos“ nacionalinių atrankų maratoną, pasirodys 10 dalyvių:

Sara Varga — „Spring för livet“;

The Moniker“ — „Oh My God!“;

Danny — „In The Club“;

Swingfly — „Me and my drum“;

Sanna Nielsen — „I’m in love“;

Brolle — „7 days and 7 nights“;

Eric Saade — „Popular“;

„The Playtones“ — „The King“;

Linda Bengtzing — „E det fel på mig?“;

Nicke Borg — „Leaving Home“.

Nugalėtojas bus renkamas kiek kitaip, nei ankstesniais metais. Švedijos komisiją visiškai pakeis tarptautinė, o žiūrovų skiriamų balų kiekis priklausys nuo to, kokią dalį visų balsų surinks kiekvienas atlikėjas.

12 Komentarai

 1. 🙁 🙁 Nei vienas is mano favoritu nepateko. Labai gaila Loreen 🙁
  Tikiuosi, kad i eurovizija vaziuos Sanna arba Eric.

 2. teko stebet Melodifestivalen pusfinalius – neprilygsta nei vienai is kitu saliu. kad ir ka issirinktu Svedija,muzikos kokybe vistiek geriausia Europoje, kiekviena daina turi kazka savito ir yra pilnai ispildyta – tiek vaizdas, tiek balsai.

 3. tikriausiai Melodifestivalen finale dainos yra geresnes, nei pacioje siu metu Eurovizijoje.

 4. Kad jau ne pirmus metus taip. Tik paskutiniu metu gaunasi taip, jog svedai isrenka daina sau, o ne Eurovizijai. Net juokaujama, kad saliai pasitraukus is ESC, visvien jie turetu savo konkurso analoga. Be to, MF jau pritraukia daugiau zvaigzdziu negu eurovizija. 🙂

 5. O ne, nera Loreen. Ji galejo uzimti auksta vieta. 🙁

 6. In The Club !! Visai nebloga daina ir kaip tik eurovizijai ! Dar nebloga Nielsen , kuria labai panasi i 2006 eurovizijos atstove is svedijos 🙂 , Eric man kazkaip prasta nieko gero.

 7. Ka gi, jau rytoj ivyks didsysis finalas. Kaip manote, kas atsotvaus Svedijai siais metais? 🙂

Komentuoti