Eurovizija 2011 (dalyviai)

Mika Newton – Ukrainos atstovė Diuseldorfe

mika_newtonNacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale Ukrainos žiūrovai ir komisija išrinko šių metų savo šalies atstovę Diuseldorfe. Ja tapo 24-ių metų Mika Newton su daina „Angely“.

Renginyje dalyvavo 19  atlikėjų. Daugiau nei tris valandas trukusiame finale jie atliko savo kūrinius, o juos komentavo vietinė komisija, sudaryta iš žymių Ukrainos žmonių. Tarp komisijos narių buvo 2004 m. „Eurovizijoje“ triumfavusi Ruslana ir pernai Norvegijoje pasirodžiusi Alyosha.

Ukrainos nacionalinis finalas išsiskyrė įdomiu balsavimu. Visų pirma 10 % galutinio rezultato sudarė internetu atiduoti balsai. Šis balsavimas truko iki koncerto pradžios. Dar 45 % galutinio rezultato lėmė finalo metu balsavusieji telefonu žiūrovai, likusius 45 % — komisijos verdiktas.

Paskelbus nugalėtoją, išaiškėjo, kad Mika Newton palaikė tiek žiūrovai, tiek komisijos nariai.

Mika Newton, kurios tikrasis vardas yra Oksana Stefanivna Hrytsai, gimusi 1986 m. kovo 5 dieną, tad „Eurovizijos“ finalo metu jai jau bus 25 metai. Oksana pradėjo dainuoti 9 metų, o vėliau sukūrė grupę. Iki šiol ji yra išleidusi tris savo albumus.

Ukraina „Eurovizijos“ konkurse debiutavo 2003 m.  Jau kitais metais atlikėja Ruslana su daina „Wild dances“ tapo nugalėtoja. Vėliau Ukrainos atstovai dar du kartus užėmė antrąją vietą — 2007 m. tai pavyko padaryti Verkai Serduckai, o 2008 m. — Ani Lorak. Šių metų „Eurovizijoje“ Mika Newton pasirodys antrame pusfinalyje.

Mika Newton „Angely“ nacionalinėje atrankoje:

11 Komentarai

  1. Eina sau , daina tai Boring,bet pasirodymas visai nieko. Jei butu tik grazesne balade viskas Ok butu 🙁

  2. Cool, aš kaip ir kiekvienais metais Eurovizijoj palaikysiu Ukrainiečius. :> Nes Lietuviai niekad nesugeba išsiųsti to ko reikia. :>

  3. Ne, lietuviai turėjo siųsti Adomaitį arba Ščiogoliovaitę, Evelina mano tope buvo 3 vietoj. :>

  4. labai grazi daina, galetu net su rusu kalba eurovizijoj sudalyvaut! saunuoliai as uz ukraina

Komentuoti