Eurovizija 2011 (atrankos)

Į Lietuvos nacionalinį finalą deleguoti dar keturi atlikėjai

eurovizija-lietuvaPo tris savaites trukusių atrankų maratono, sužinojome 9 atlikėjus, kurie su komisijos ir žiūrovų palaiminimu užsitikrino vietas finale. Pagrindinio Lietuvos atstovo „Eurovizijos“ dainų konkurse rėmėjo TEO LT puslapyje ilgą laiką buvo vykdomas balsavimas, kurio metu skaitytojai savo simpatijomis galėjo deleguoti vieną iš nepatekusiųjų atlikėjų į finalą. Laimė šį kartą nusišypsojo pirmajame pusfinalyje dalyvavusiam Martynui Beinariui su „Tomorrow and after“. Antroje vietoje jis paliko Urtę, kuri surinko beveik 700 balsų mažiau negu laimėtojas.

Nacionalinis Lietuvos transliuotojas ir konkurso atrankų rengėjas nacionalinis Lietuvos radijas ir televizija taip pat pasiliko galimybę į finalą savo nuožiūra deleguoti net iki penkių pusfnalio barjero neįveikusių atlikėjų. Laimė nusišypsojo tik trims: vienai iš publikos favoričių pirmojo pusfinalio metu laikytai jaunajai atlikėjai Urtei Šilgalytei su linksma daina „Candy baby“, Donny Montell su kūriniu „Let me“ ir trečiajame pusfinalyje vos per žingsnį iki finalo likusiam Donny Montell ir Sashos Song duetui „Best friends“.

Kas iš atrinktų 13 atlikėjų atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse, sužinosime jau šį ketvirtadienio vakarą.

20 komentarų

 1. Nelabai supratau uz ka pateko tas Montvydas… Nusidainavo ziauriai, atsistojes ant sceos blaskesi ir daugiau nieko, pzdc..

 2. ei!!!!!!! o kur Egle J ? kokia neteisybe… D.Montvydas tai dievas komisijai, BLM KAIP JIE NESUPRANTA KAD ZMONES NORI GERO VAIZDO O NE BLIOVIMO SCENOJE. Taip nesazininga,kad visas Montvydo dainas delegavo, krc tai jis ir paskutinis galejo but, vistiek delegave butu !!! ALE KAI NERVINA, NEGALIU !!!!

 3. ei!!!!!!! o kur Egle J ? kokia neteisybe… D.Montvydas tai dievas komisijai, BLM KAIP JIE NESUPRANTA KAD ZMONES NORI GERO VAIZDO O NE BLIOVIMO SCENOJE. Taip nesazininga,kad visas Montvydo dainas delegavo, krc tai jis ir paskutinis galejo but, vistiek delegave butu !!! ALE KAI NERVINA, NEGALIU !!!!

  Visiškai sutinku su tavim… totalus Kakutis…

 4. tai jau tikrai sumauta LIETVUVOS NEPOFESIONALI KOMISIJA IR JOS EUROVIZIJOS ATRANKOS

 5. Ka jus cia verkiat , blem visos siu metu dainos ant tiek lievos , kad baisu net ten vaziot i ta eurovizija , ir vel bus , nu nepasiseke patekt i finala .

 6. Sutinku su Urte kiti tai AMEN Beinaris be komentarų Donatas pabliovė pabliovė ir finale ir kas trečiaso vėl sasha su Donatu akivaizdus lindimas Montvydui į šikną visa komisija gatava dar jaučiu ir išrinks kokį Montvydą nes jei gerai padainuos tai tikrai gali būt kad išrinks

 7. Tai visi 30 nepatekusių gal patekt turėjo. Kiekvienas už savo favoritus, aišku, serga. Kažkas turi laimėt, kažkas pralaimėt. Dabar svarbu nebegalvot, kas pateko, o kas ne, svarbu nepasišiukšlint ir išrink verčiausią eurovizijos… Kad ir kaip nėra iš ko rinktis.

 8. mooooooooooooonntvyyyyyyyyyyydasssssss ???????????????????????????????????????? DEGRADAI jus klausos neturit????? miega akivaizdziai tas, kas tokius atlikejus deleguoja kaip jis. fu blin Cia eurovizija, ne MTV, ne slavianski 😀 ten taip, jis gal ir tiktu

 9. Manau, atrinki geriausi dalyviai ir užteks čia skųstis. Sėkmės Donny Montell!

 10. O ar jau aišku, kokia bus pasirodymų eilės tvarka? Ir beje… Čia Ban’ą nuima kada ar jau nebesulauksiu pasigailėjimo?

 11. Ot paprikolino komisija 😛 Urtė buvo 4 vietoj pirmam pusfinaly. Montvydas buvo 4 vietoj antrame pusfinalyje. Montvydas su Sasha buvo 4 vietoj trečiame pusfinalyje 😀 Pokštininkai 😛 galėjo praleisti Kas Jos tokios, Greta Smidt dar prie tų trijų, kuriuos praleido

 12. o Montvydas pateko ne dėl to, kad jis yra Dievas. Jo daina labai gera, tik jam nepavyko jos atlikti gerai, bet komisija žino, kad Montvydas gali atlikti gerai, o jūsų Jakštytės tai…

Komentuoti