Eurovizija 2011 (dalyviai)

Lena Europą dar kartą bandys užkariauti su „Taken by a Stranger“

Lena-Meyer-Landrut

Po kelias valandas trukusio nacionalinio finalo Vokietijoje, pagaliau sužinojome, su kokia daina Lena Meyer-Landrut dar kartą lips į  „Eurovizijos“ sceną. Pernai užkariavusi žiuri ir televizijos žiūrovus iš visos Europos nuotaikingu dainos „Satellite“ atlikimu, devyniolikmetei buvo patikėta šalies garbę ginti antrus metus iš eilės.

Po dviejų pusfinalių į finalą pateko tik 6 kūriniai, iš kurių šį vakarą dar kartelį rinkosi televizijos žiūrovai. Laimė nusišypsojo „Taken by a Stranger“, kuri antrame etape dar kartą kovojo su „Push forward“ kūriniu. Laimėjusią dainą palaikė 79 procentai televizijos žiūrovų. Nors komisija neturėjo jokios įtakos balsavimui ir tiesiog kritikavo ar dalino patarimus, daina, kurią išgirsime gegužės 14 dieną, buvo jų favoritė — komisijos narių nuomone, ji puikiai atspindi Lenos balso galimybes ir  yra geriausias variantas kovoti dėl dar vienos Vokietijos pergalės dainų konkurse.

Vokietija yra pirmoji Didžiojo penketo šalis (šiemet į konkursą sugrįžusi Italija prisidėjo prie daugiausia į „Euroviziją“ investuojančių šalių, kurios išvengia pusfinalių ir jau yra užsitikrinusios vietas finale), kuriai pavyko iškovoti pergalę po 13 metų pertraukos. „Eurovizijos“ dainų konkursas gegužės viduryje šurmuliuos Vokietijos vakaruose esančiame Diuseldorfo mieste.

Pasirodymo vaizdo įrašą rasite, paspaudę čia.

17 komentarų

 1. omg! Tokios geros dainos Eurovizijoj dar negirdejau..Toks keistas, idomus, funky, elektroninis garsas. Fantastika ! Germany kiks ass..

 2. Labai labai labai panasu i bjork, nu ziauriai panasu, bet tai tik didelis pliusas, kol kas vokietija mano favorite :):)

 3. Tikrai puiku manau gal Lena ir nelaimės bet įvaizdžio tikrai nesusigadins o gal ir laimės

 4. Vokiečiams nusimato dar vieni metai Eurovizijos rengimo… 🙂

  /Bevardis/

 5. Labai graži ir savotiška daina.Po kolkas mano favoritė.Tačiau nenorėčiau,kad ir šiemet laimėtų Vokietija..

 6. bet pastebejau kad dar nera isrinktos norm balades. gal lietuviams reikia pasireikst?

 7. O jezau tikiuosi, kad tikrai nelaimes, ir isvis manau, kad siemet vokietija bus paskute!

 8. Jusu komentarai geras irodymas jog kiekvieno muzikinis skonis visiskai skiriasi 🙂 Man si daina labai mistiska, eurovizijoj tokios dar nebuvo. Laabai patinka

 9. Neįsimintina ir tiek, garsas eina, o ji tik kažką murma. Gėdos nepadarys savo šaliai, bet jai šį kartą nepasiseks…

 10. Kokia keista… :Ooo
  Nu dar tokios keistos Eurovizijoj nebuvo.
  O šiaip tai pernai buvo nepalyginamai geresnė, nors Lena ir bebalsė, jos ten charizma pasireiškė, o dabar manau net ji pati šitos dainos nesuprato. Paklausęs pagalvojau, kad gal mano kolonkėm kas blogai su garsu, gal ne visi garsai girdisi, kad taip skamba. Pasirodo – taip turi būt…
  Nors mums tai gerai – viena konkurente mažiau 🙂

 11. Žiauriai keista daina o.o Tokios dar Eurovizijoje negirdėjau … Šeip tai tokia mistiška daina . Man šita daina pradėjo patikti tik kai paklausiau kokius 5 kartus , tik tada xD

Komentuoti