Eurovizija 2011 (atrankos)

Antrajame pusfinalyje — komisijos kritika D. Montvydui ir E. Jakštytei

13-evelina-sasenkoŠį vakarą nacionalinės „Eurovizijos“ sceną išbandė dar 14 Lietuvos atlikėjų, tarp kurių — tiek žinomi, tiek šviežiai susikūrę, tačiau nemažiau vilties teikiantys, kolektyvai:

 1. Guoda Isado — „Čiūto tūto“;
 2. Valdas Maksvytis — „Leisk mylėt“;
 3. „VIG Roses“ — „Freedom of mind“;
 4. „Dave and Henry“ — „Fresh air dream“;
 5. Liepa — „Laukiu“;
 6. „Tofu Bubble“ — „Take“;
 7. Nora — „What is love?“;
 8. EDEN — „Sleep of Mind“;
 9. Eglė Petrikaitė — „Laimingi kaip mes“;
 10. Deividas Bastys — „My girl“;
 11. Eglė Jakštytė — „Meilė yra“;
 12. Kas jos tokios?“ — „Unbreakable“;
 13. Evelina Sašenko — „C‘est ma vie“;
 14. Donny Montell — „Let me“.

Daugiausiai šiltų žodžių iš komisijos sulaukė balsingoji Evelina Sašenko, savo kūrinį harmoningai unisonu atlikusios „VIG Roses“ bei romantiškoji Liepa. Tuo tarpu, Eglei Jakštytei ir Donatui Montyvdui teko išgirsti kritikos žodžių ir palinkėjimų ateityje judėti teisinga linkme.

Antrajame pusfinalyje dalyvius vertino:

 • Dainininkė ir vokalo pedagogė Rosita Čivilyte;
 • Muzikos prodiuserė, kvarteto „Bobų vasara“ vadovė Eglė Nepaitė;
 • LATGA-A viceprezidentas Teisutis Makačinas;
 • Muzikologas, radijo stoties „Opus 3“ vadovas Darius Užkuraitis;
 • Muzikantas ir prodiuseris, buvusios grupės „Kastaneda“ narys Lukas Pačkauskas.

Už labiausiai patikusius atlikėjus balsuoti galėsite šeštadienį nuo 21.00 val. renginio transliacijos metu. Trys dalyviai, bendroje sumoje surinkę daugiausiai taškų, keliaus į nacionalinį finalą.

Jurijaus Vlasovo nuotraukos.

23 Komentarai

 1. Rokai, Evelina TIKRAI pateks, o Eglė taippat greičiausiai pateks ;D

 2. Tikrai po pirmo pusfinalio negaliu nieko teikti visi supranta kad Evelina gavo daugiausiai komisijos balų kaip ir sasha song bet kas įvyko jį išgelbėjo vos vos tik komisijos balai o jei Evelina neįtiks žiūrovams taigi aš taip drąsiai žodžio TIKRAI pateks nevartočiau

 3. Kas per lopas ta isado taip baisiai aprenge, ar ta merga pati nemato veidrody

 4. Tikiuosi, kad Jakstyte nepateks,na nebent zvagulis su kerbedziu uzpirks daug balsu, nes komerciniu varijantu liaudis atsiklausiusi.

 5. palaikom montvyda! daina yra. yra viskas kas svarbiausia eurovizijai. isrinke sasenko mes VEl liksim nesuprasti paprastos europos pblikos. nes daina per auksto lygio. o Egle vapshe kaimas. asmeniskai man prastas eurovizinis standartas kuris buvo populiarus eurovizijose pries kokiu 7 metus. o kiek kartu mes matem kai pirmas vietas laimedavo bebalsiai ( lena meyer, kalamoira ir t.t.). Dontao balsas daug geresnis uz ju. kal buvo kokiu priezasciu, juk dbr taip salta. lietuviai palaikom kuo Donata jis tikrai gali geriau neissimuskim is Europos tendenciju ritmo.

 6. nesupratau, ka egle lietuviska versija dainos dainavo? nes visu angliskai,o cia lietuviskai pavadinimas:?

 7. Jeigu Donatas nesiruošia pakeist lėtos versijos į greitą, vargu, ar daug žmonių už jį balsuos.. Donatai, galėtum atsižvelgt į mūsų komentarus.

 8. Aš irgi be Donato daugiau nieko nematau. Ir daina gera ir žmogus patrauklus, nepamirškim, jog ir tai svarbu Eurovizijoje. Žodžiu, palaikykit ;]

 9. Tiek daug tikejaus is Donato.
  Jei butu dainaves greitaja versija, butu galejes ir balsa ir isvaizda parodyti, bet ir dar pasokti (tam turi tikrai daug gal;imybiu) labai gaila. Nusivyliau 🙁 Dabar kolkas palaikau Guoda Isado, tik neaisku kaip pasirode gyvai. 🙂

 10. Buvau ir girdejau. Nustebino VIG roses! is kur sitos merginos? Netiketa ir labai galinga. Saunuoles!

 11. taigi tu jas darei pats padarei.. o dabar giri. kvailai atrodai jurijau

 12. siais metais ABSOLIUCIAI nei vieno dalyvio nera ir nebus, kuris gali atstovauti lietuvai – gerai dainuojanciu dainos blankios, o tu, kuriu dainos ryskesnes, dainavimas baisus ! kuo toliau, tuo labiau regresuoja lietuviska eurovizijos atranka, gal padarykim pertrauka kokiu 2 metu?

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.