Eurovizija 2011 (atrankos)

Švedai išsirinko pirmuosius finalistus

melodifestivalen-2011Šiandien Švedijoje prasidėjo viena laukiamiausių nacionalinių atrankų — „Melodifestivalen“. Pirmajame pusfinalyje pasirodė aštuoni dalyviai, tačiau vietas finale išsikovojo tik du:

  • Danny — „In The Club“;
  • Swingfly — „Me and my drum“.

Dar pora dainininkų neturėtų prarasti vilties pasirodyti finale, nes jie dalyvaus antro šanso ture, kuris vyks po visų keturių pusfinalių:

  • Jenny Silver — „Something In Your Eyes“;
  • Pernilla Andersson — „Desperados“.

Kitą savaitgalį Gotenburge pasirodys dar aštuoni dalyviai, tarp kurių: keturis kartus „Eurovizijoje“ dalyvavusi Elisabeth Andreassen ir 2008 metais antrą vietą „Melodifestivalen“ iškovojusi Sanna Nielsen.

Danny — „In The Club“

Swingfly — „Me and my drum“


Jenny Silver — „Something In Your Eyes“


Pernilla Andersson — „Desperados“11 Komentarai

  1. kažkodėl labai silpnas pusfinalis pasirodė, tik vienintelis Danny buvo kažkas stipresnio ir išskirtinesnio jame. Jo daina linksma, jeigu ir nepateks į Euroviziją manau taps hitu daugelyje šalių:)

  2. Gaila, kad Dilba iškarto iškrito. O šiaip nustebino tai, kad Jenny nepateko į finalą (panašu, kad šlagerių era Švedijoj baigiasi)

  3. Geri visi, bet nugaletojas gal bus kitame pusfinalyje. 😉 o siaip, tikiu, kad Jenny pateks i finala, o ten gali visko buti. 🙂

  4. Hmmm… Silpnas pusfinalis. Vienintelė gera daina buvo Jenny Silver, bet ir ji nepateko į finalą 🙁

Komentuoti