Eurovizija 2011 (dalyviai)

San Marinui atstovaus afrikietiško kraujo atlikėja Senit

senit

2008 metais „Eurovizijoje“ pirmą ir vienintelį kartą sudalyvavusi San Marino televizija į konkursą šiemet žada sugrįžti su trenksmu. Šiai šaliai Diusledorfe atstovaus patyrusi 31 metų RnB ir soul muzikos atlikėja Senit (pilnas vardas — Senhit Zadik Zadik).

Mergina gimė eritrėjiečių šeimoje Italijos mieste Bolonėje, tačiau plėtoti savo muzikinio talento patraukė į užsienį. Senit debiutavo Šveicarijoje bei Vokietijoje, kur atliko vaidmenis keliuose miuzikluose, tačiau tapo plačiai žinoma tik 2006 metais, kuomet pasitraukusi iš teatro scenos sugrįžo į Italiją ir pradėjo dainininkės karjerą.

Nuo to laiko atlikėja išleido tris gan sėkmingus albumus ir keletą singlų, vedė laidą muzikiniame televizijos kanale „Hip Hop TV“.

Vos 30.000 gyventojų skaičiuojančiai italakalbei San Marino valstybei Senit atstovaus pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 10 dieną. Konkursui skirta daina šiuo metu ruošiama ir bus paviešinta per kelias  savaites.

Keli atlikėjos kūriniai:

„No more“ (pasirodymas gyvai):

„Everytime“:

„La mia città è cambiata“:

„Party on the dancefloor“:

5 Komentarai

  1. Pati atlikėja, paklausius jos kūrinių bei dainavimo, paliko labai gerą ispūdį. Tikiuosi, kad ir „eurovizinis“ kūrinys sužavės 🙂

  2. Aš manau su tokia atlikėja mes San Mariną pamatysime finale 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.