Eurovizija 2011 (atrankos)

Trečiojo pusfinalio rezultatai iš Norvegijos

Skiene mieste, esančiame Norvegijos pietryčiuose, neseniai pasibaigė paskutinysis pusfinalis, po kurio paaiškėjo dar du finalo dalyviai. Šį vakarą didžiausio žiūrovų palaikymo sulaukusius kūrinius dar kartą išvysime vasario 12 dieną vyksiančiame finale:

  • Stella Mwangi — „Haba Haba“;
  • „The BlackSheeps“ — „Dance Tonight“.
Stella Mwangi — „Haba Haba“
The BlackSheeps — „Dance Tonight

Jaunuolių grupė „The BlackSheeps“ jau anksčiau yra susidūrusi su „Eurovizijos“ atranka — prieš trejus metus dalyvavo „Vaikų Eurovizijos“ atrankoje.
Dėl galimybės atstovauti Norvegijai iš kovos dar nepasitraukė ir į „Paskutinio šanso“ laidą kitą savaitgalį pateko dvi grupės, tai:

  • „Susperia“ — „Nothing Remains“;
  • „The Lucky Bullets“ — „Fire Below“.

Kol žiūrovai balsavo, buvo ne tik priminti visų dalyvių pasirodymai, bet scenoje pasirodė ir pernai metais nacionaliniame „Eurovizijos“ atrankos finale konkuravę Didrik Solli—Tangen (kuris ir iškovojo galimybė atstovauti savo gimtajai šaliai „Eurovizijoje“)  ir Bjørk Johan—Muri, kurie kartu atliko Bjørk dainą „Yes man“,  pernai finale likusią ketvirtoje vietoje.
Pasibaigus trečiajam ir paskutiniam pusfinaliui, liko tik vienas žingsnelis iki nacionalinių atrankų pabaigos Norvegijoje — sužinoti, kurie dalyviai iškovos dar du žiūrovų simpatijų bilietus į finalą iš „Paskutinio šanso“ laidos (tai dainininkai, pusfinaliuose užėmę trečią ir ketvirtą vietas).

Pirmą vietą šiandieną iškovojusi Stella Mwangi ir nuotaikinga „Haba Haba“:

Taip pat finale pasirodysianti grupė „The BlackSheeps“ — „Dance Tonight“:

„Paskutinio šanso“ laidos dalyviai, triukšmingoji roko grupė „Susperia“ su „Nothing Remains“:

Kitą savaitgalį taip pat išvysime „ The Lucky Bullets“ — „Fire Below“:

2 Komentarai

Komentuoti